Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Samsung Galaxy S21 FE DS Olive 5G/6.4"/OC/8GB/256GB/32MP/12MP+12MP+8MP/4500mAh "SM-G990BLGWEUE" (include TV 0.5 lei)
SM-G990BLGWEUE
3.745,17 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy S21 FE 5G SM-G990B, 16,3 cm (6.4"), 2340 x 1080 Pixel, 8 Giga Bites, 256 Giga Bites, 12 MP, Masline
Samsung Galaxy S21 FE 5G SM-G990B. Diagonala afișajului: 16,3 cm (6.4"), Rezoluţie de afişare: 2340 x 1080 Pixel, Tip de afișaj: Dynamic AMOLED 2X. Capacitate RAM: 8 Giga Bites, Capacitate internă de stocare: 256 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 12 MP, Tip cameră spate: Cameră foto triplă. Capacitate SIM card: Dual SIM. Performanţa bateriei: 4500 mAh. Culoarea produsului: Masline. Greutate: 177 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,3 cm (6.4") |
| Rezoluţie de afişare | 2340 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Procesor | |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 256 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 12 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 8 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom optic | 3x |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 32 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 3840 x 2160 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 960 fps |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@960fps, 1920x1080@240fps, 3840x2160@60fps |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p, 2160p |
| Auto focar | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500 MHz |
| Modulare | 1024-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Masline |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Caracteristici protecție | Rezistent la apă |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Multimedia | |
| Difuzoare | Stereo |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 4500 mAh |
| Baterie detașabilă | Nu |
| Timp vorbire (4G) | 37 h |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 13 h |
| Timp de navigare (4G) | 13 h |
| Durată playback audio wireless | 79 h |
| Timp playback video wireless | 16 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 177 g |
| Lățime | 74,5 milimetri |
| Adâncime | 7,9 milimetri |
| Înălţime | 155,7 milimetri |
| Certificate | |
| SAR cap (EU) | 0,952 W/kg |
| Corp SAR | 1,48 W/kg |
- Greutate
- 177 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,3 cm (6.4")
- Rezoluţie de afişare
- 2340 x 1080 Pixel
- Capacitate internă de stocare
- 256 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- Nu este compatibil
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 12 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 32 MP
- Tip rețea mobilă
- 5G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- UMTS, WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 4500 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Masline
- Capacitate RAM
- 8 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Standard 5G
- Sub6 FDD, Sub6 TDD
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








