Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Samsung Galaxy S23 DS Lavender 5G/6.1"/OC/8GB/128GB/12MP/50MP+12MP+10MP/3900mAh "SM-S911BLIDEUE" (include TV 0.5 lei)
SM-S911BLIDEUE
5.037,26 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6.1"), 8 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Android 13, Levănțică
Samsung Galaxy S23 SM-S911B. Diagonala afișajului: 15,5 cm (6.1"), Rezoluţie de afişare: 2340 x 1080 Pixel, Tip de afișaj: Dynamic AMOLED 2X. Familia de procesoare: Qualcomm Snapdragon, Procesor: 8 Gen 2. Capacitate RAM: 8 Giga Bites, Capacitate internă de stocare: 128 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 50 MP, Tip cameră spate: Cameră foto triplă. Capacitate SIM card: Dual SIM. Sistem de operare cu condiţia: Android 13. Performanţa bateriei: 3900 mAh. Culoarea produsului: Levănțică. Greutate: 168 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 15,5 cm (6.1") |
| Rezoluţie de afişare | 2340 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Strălucire maximă ecran (HDR) | 1200 cd/m² |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Procesor | |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 8 Gen 2 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 10 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 12 MP |
| Zoom optic | 3x |
| Zoom digital | 30x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 12 MP |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 4320 x 7680 Pixel |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 7680x4320@30fps |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto focar | Da |
| Mod nocturn | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 1500,2100,700,2300,800,1800,850,1900,2500,900,2600 MHz |
| Frecvențe 5G suportate | 2600,700,2100,3500,800,2300,3700,850,1800,900,1900,2500 MHz |
| Transfer de date 5G (max) | 4,66 Gbit/s |
| Modulare | 1024-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Levănțică |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Material carcasă | Aluminiu, De sticlă |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | Ultra Charge |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Suport USB On-The-Go | Da |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 13 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 3900 mAh |
| Timp de redare video continuă | 22 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 168 g |
| Lățime | 70,9 milimetri |
| Adâncime | 7,6 milimetri |
| Înălţime | 146,3 milimetri |
- Procesor
- 8 Gen 2
- Greutate
- 168 g
- Garantie
- 24
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 15,5 cm (6.1")
- Rezoluţie de afişare
- 2340 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 13
- Familia de procesoare
- Qualcomm Snapdragon
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- Nu este compatibil
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 12 MP
- Tip rețea mobilă
- 5G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- UMTS, WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 3900 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM + eSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Levănțică
- Capacitate RAM
- 8 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Tip abonament
- Fără abonament
- Standard 5G
- Sub6 FDD, Sub6 TDD
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







