Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Apple Iphone 11 PRO, 512GB, Argintiu
MWCE2__/A
5.170,18 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Apple Iphone 11 PRO, 512GB, Argintiu
| Camere. Ecran. Performanta. Totul la nivel Pro. | |||
|
|||
| Design. Obsesie pentru detalii. Patru finisaje noi din sticla mata texturata. Ecran Super Retina XDR de 5.8 inch. Cea mai rezistenta sticla utilizata vreodata intr-un smartphone. |
|||
|
|||
| Sistem cu trei camere. Trei camere care actioneaza ca una. | |||
Grandangular 13 mm. |
Superangular 26 mm. |
Telefoto 52 mm. |
|
| Video 4k Cea mai inalta calitate video disponibila pentru un smartphone. |
|||
|
|||
| Mod Noapte. Pozele nocturne, acum intr-o noua lumina. De la restaurante iluminate discret la apusurile pe plaja, noul mod Noapte iti permite sa surprinzi automat cadre cu aspect natural in conditii de lumina slaba. |
|||
|
|||
| Baterie si procesor. Mult mai multa putere. Mult mai multa putere . Mult maimulta autonomie. Incarcare rapida cu alimentatorul de 18W inclus. A13 Bionic cu Neural Engine - cel mai rapid procesor folosit vreodata intr-un smartphone. |
|||
|
|||
| Intimitate. Intimitatea este complicata. Face ID este cea mai sigura metoda de autentificare faciala la nivel de smartphone, si nu stocheaza sau distribuie poza ta. Pentru iPhone intimitatea ta este pe primul loc. |
|||
|
|||
Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 13 |
| Numar nuclee | 6 |
| Model procesor | Apple A13 Bionic |
| Tehnologii | GPRS 2G 3G 4G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Casti |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 71.4 x 8.1 x 144 mm |
| Greutate | 188 g |
| An aparitie | 2019 |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 5.8 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1125 x 2436 |
| Functii display | HDR Multi-touch |
MEMORIE
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax 2x2 |
| Porturi | Lightning |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide 12 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Geotagging Panorama HDR |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 3046 mAh |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




