Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Apple Iphone 11, 64GB, Verde
MHDG3__/A
3.406,78 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Apple Iphone 11, 64GB, Verde
|
Doza perfecta de orice
Sistem nou cu doua camere. Baterie pentru toata ziua. Cea mai rezistenta sticla folosita vreodata intr-un smartphone. Cel mai rapid procesor Apple din toate timpurile. |
|
|
Design - Pentru o zi minunata
Sase noi culori superbe. Ecran pe tot afisajul LCD Liquid Retina de 6.1 inchi. Rezistenta la apa pentru adancimi de pana la 2 metri timp de 30 de minute. |
|
|
Camera - Pozele tale, tratate pe larg
|
Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 13 |
| Numar nuclee | 6 |
| Model procesor | Apple A13 Bionic |
| Frecventa procesor | 2.65 GHz 1.8 GHz |
| Tehnologii | 2G 3G 4G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu USB-C - Lightning |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 75.7 x 8.3 x 150.9 mm |
| Greutate | 194 g |
| SAR (W/kg) | 0.99 |
| An aparitie | 2019 |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 828 x 1792 |
| Functii display | True tone Haptic touch |
MEMORIE
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 A2DP LE |
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi hotspot 802.11ax 2x2 |
| Porturi | Lightning |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Geotagging Panorama HDR Slow motion Time-lapse |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 3110 mAh |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




