Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Apple Iphone 11 PRO MAX, 512GB, Midnight Green
MWHR2__/A
5.879,43 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Apple Iphone 11 PRO MAX, 512GB, Midnight Green
Camere. Ecran. Performanta. Totul la nivel Pro

Patru finisaje noi din sticla mata texturata. Ecran Super Retina XDR de 6.5 inchi. Cea mai rezistenta sticla utilizata vreodata intr-un smartphone
Sistem cu trei camere
Trei camere care actioneaza ca una

| Video 4k Cea mai inalta calitate video disponibila pentru un smartphone |
|
|
Mod Noapte
Pozele nocture, acum intr-o noua lumina

Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 13 |
| Model procesor | Apple A13 Bionic |
| Tehnologii | 2G 3G 4G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Casti |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 158 x 8.1 x 77.8 mm |
| Greutate | 226 g |
| An aparitie | 2019 |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2688 x 1242 |
| Functii display | HDR Multi-touch |
MEMORIE
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax 2x2 |
| Porturi | Lightning |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide 12 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Geotagging Panorama HDR Time-lapse |
| Blit | Da |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




