Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Samsung Galaxy S21, 5G, 128GB, Dual SIM, Violet
SM-G991BZVD
2.381,24 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Samsung Galaxy S21, 5G, 128GB, Dual SIM, Violet
![]()
|
Creat pentru a descoperi epicul din fiecare zi Nu vei mai rata niciodata fotografia perfecta. Conceput pentru a revolutiona filmarea si fotografierea cu o rezolutie cinematografica de peste 8K, astfel incat sa poti face fotografii epice chiar dintr-un clip video. 64MP, cel mai rapid cip al nostru si o baterie solida cu autonomie pentru intreaga zi. Lucrurile tocmai au luat o turnura epica. |
|
|
DESIGN SI AFISAJ Conceput pentru a intoarce privirile |
|
|
|
|
Afisaj Super Smooth 120 Hz Cel mai fin ecran de derulare tine pasul cu toate fluxurile tale. Incredibil de receptiv, acest afisaj optimizeaza rata de improspatare pentru ceea ce faci cu fiecare atingere. |
|
|
Dynamic AMOLED 2X Uimitor de luminos. Incredibil de realist. Surprinzator de fin - acest afisaj surprinde prin culori vibrante si o claritate uimitoare, oferind o experienta de vizionare de neegalat. Si asta chiar si in lumina puternica a soarelui. |
|
|
Protectie pentru confortul ochilor Urmatorul tau maraton de filme tocmai a devenit mai confortabil. Telefonul reduce in mod semnificativ presiunea si disconfortul resimtite la nivelul ochilor, astfel incat sa poti viziona confortabil emisiunile tale preferate dimineata, la pranz si noaptea. |
|
|
O incantare pentru ochi Stralucitor si protejat in toate modurile |
|
|
|
|
CORNING GORILLA GLASS VICTUS Protectie revolutionara Construita pentru acele momente in care scapi telefonul din mana, Gorilla Glass Victus™ ofera rezistenta la zgarieturi si daune, facand din acesta cel mai dur smartphone. |
|
| Revolutia video incepe aici | |
|
|
|
VIDEO PRO-GRADE Treci la urmatorul nivel |
|
|
Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | Exynos 2100 |
| Frecventa procesor | 2.8 GHz 2.2 GHz 2.9 GHz |
| Tehnologii | 2G 3G 4G 5G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS Incarcare wireless |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Violet |
| Dimensiuni | 71.2 x 7.9 x 151.7 mm |
| Greutate | 169 g |
| An aparitie | 2021 |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.2 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | 16 milioane de culori 120 Hz 421 PPI |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide 64 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | 8K |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



