Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Apple Iphone SE 2, 64GB, Alb
MHGQ3__/A
2.315,78 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Apple Iphone SE 2, 64GB, Alb

Mult de iubit. Mai putin de cheltuit
Phone SE are cel mai puternic cip Apple, dimensiunea cea mai cautata si pretul nostru cel mai accesibil. Exact ceea ce asteptai.
Design din sticla rezistenta si aluminiu
Ecran Retina HD stralucit de 4.7 inchi
A sunat iPhone 11 Pro. Isi vrea cipul inapoi
Am pus creierul iPhone 11 Pro in corpul iPhone SE 2. A13 Biomic e cel mai rapid cip pe care l-a avut vreodata un smartphone. Punct. Asa ca totul se misca natural, indiferent ca lansezi aplicatii, joci jocuri de ultima ora sau incerci moduri de a lucra si a te juca in realitatea augmentata.

Zambeste, esti in modul portret
Sistemul avansat al camerei cu A13 Bionic iti aduce modul Portret, care estompeaza artistic fundalul pentru a pune in valoare subiectul. Chiar si cand faci selfie-uri.

Iluminare Portret
Alege dintre sase efecte la calitate de studio, apoi ajusteaza intensitatea luminii pentru a afisa subiectul in cea mai buna lumina posibila:
- Lumina studio;
- Lumina naturala;
- Lumina contur;
- Luminca monoscena;
- Lumina scena;
- Lumina mono inalta.
Sa fie lumina. Si umbra. Si contur
Smart HDR de generatie urmatoare recunoaste o fata cand o vede si o ilumineaza din nou in mod inteligent, pentru a captura contururi si tonuri ale pielii cu aspect mai natural. In plus, rafineaza detaliile de evidentieri si umbre din fundal. Asa ca fiecare parte a pozei arata exceptional.

Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 13 |
| Numar nuclee | 6 |
| Model procesor | Apple A13 Bionic |
| Tehnologii | 2G 3G 4G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS Incarcare wireless |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 67.3 x 7.3 x 138.4 mm |
| Greutate | 148 g |
| SAR (W/kg) | 0.98 W/kg (cap) 0.99 W/kg (corp) |
| An aparitie | 2020 |
| Protectie | Waterproof Dustproof Shockproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 4.7 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1334 x 750 |
| Functii display | 326 PPI |
MEMORIE
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | Lightning |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 7 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Detectia fetei HDR Slow motion |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



