Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 fax HP OfficeJet Pro 9010e 257G4B
257G4B
840,47 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP OfficeJet Pro 9010e, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Negru, Alb
HP OfficeJet Pro 9010e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 18 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 600 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax color. Funcții duplex: Imprimă, Scanare. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Negru, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter) | 32 ppm |
| Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter) | 32 ppm |
| Margini de tipărire | 3,3 milimetri |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 21 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 15 cpm |
| Numărul maxim de copii | 99 copii |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Da |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 215,9 x 355,6 milimetri |
| Tip scanner | Scanner ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | Cloud, E-mail |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | PDF,RTF,TXT |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Versiune TWAIN | 2,1 |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax color |
| Rezoluție fax (negru) | 300 x 300 DPI |
| Memorie fax | 100 pagini |
| Reapelare automată | Da |
| Redirecţionarea faxurilor | Da |
| Expediere programată fax | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 25000 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Imprimă, Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI |
| Ţara de origine | Thailanda |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 250 foi |
| Capacitate totală ieșire | 60 foi |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 35 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 1 |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie glasată, Lightweight paper, Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Hârtie groasă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Legal, Letter, Statement |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | 10,C5,C6,DL,Monarch |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15,13x18 cm |
| Formatele de hârtie foto (imperial) | 3x5,4x6,5x7,5x8,8x10 |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | A4 |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 6,86 cm (2.7") |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 30 W |
| Consum energie (gata de operare) | 5,8 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,2 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,08 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,258 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2012 x64,Windows Server 2016 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 439,3 milimetri |
| Adâncime | 342,5 milimetri |
| Înălţime | 278 milimetri |
| Greutate | 9,29 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 497 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 325 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 409 milimetri |
| Greutatea pachetului | 11 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 1 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 3 pagini |
| Alte caracteristici | |
| De votare Fax | Da |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 9,29 kilograme
- Memorie fax
- 100 pagini
- Garantie
- 12 luni
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 22 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 25000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 4
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI
- Ţara de origine
- Thailanda
- Segment HP
- Afaceri mici medii
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 250 foi
- Capacitate totală ieșire
- 60 foi
- Număr maxim tăvi intrare
- 1
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Hârtie glasată, Lightweight paper, Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Hârtie groasă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5,A6
- Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO
- Executiv, Legal, Letter, Statement
- Imprimare directă
- Da
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Standarde Wi-Fi
- 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint,Mopria Print Service
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Companii
- Ecran încorporat
- Da
- Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi
- 30 W
- Consum energie (gata de operare)
- 5,8 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,08 W
- Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE)
- 0,258 kWh/săptămână
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Sisteme de operare Mac suportate
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -40 - 60 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 20 - 80%
- Lățime
- 439,3 milimetri
- Adâncime
- 342,5 milimetri
- Înălţime
- 278 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 497 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 325 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 409 milimetri
- Greutatea pachetului
- 11 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Capacitate cartuș inclus (negru)
- 1 pagini
- Securitate dinamică HD
- Da
- Diagonala afișajului
- 6,86 cm (2.7")
- Frecvență procesor
- 1200 MHz
- Memorie internă
- 512 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 600 DPI
- Duplex de scanare
- Da
- Tip scanner
- Scanner ADF
- Suprafață maximă scanare
- 215,9 x 355,6 milimetri
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- PDF,RTF,TXT
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax color
- JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9)
- B5
- Dimensiuni plicuri
- 10,C5,C6,DL,Monarch
- Margini de tipărire
- 3,3 milimetri
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 21 cpm
- Numărul maxim de copii
- 99 copii
- Redimensionare copiere
- 25 - 400%
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Scala nivel culoare gri
- 256
- Versiune TWAIN
- 2,1
- Consum de energie (în repaos)
- 1,2 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Scanează către
- Cloud, E-mail
- Funcții duplex
- Imprimă, Scanare
- Afișaj color
- Da
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 18 ppm
- Redirecţionarea faxurilor
- Da
- Expediere programată fax
- Da
- Dimensiuni hârtii fotografice
- 10x15,13x18 cm
- Viteza de copiere (calitate normală, color, A4)
- 15 cpm
- Formatele de hârtie foto (imperial)
- 3x5,4x6,5x7,5x8,8x10
- Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini
- A4
- Capacitate cartuș inclus (CMY)
- 3 pagini
- Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter)
- 32 ppm
- Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter)
- 32 ppm
- Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF)
- 35 foi
- Sisteme de operare server suportate
- Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2012 x64,Windows Server 2016
- Reapelare automată
- Da
- Rezoluție fax (negru)
- 300 x 300 DPI
- De votare Fax
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



