Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 fax HP OfficeJet Pro 9022e 226Y0B
226Y0B
2.020,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP OfficeJet Pro 9022e, Cu jet de cerneală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Alb
HP OfficeJet Pro 9022e. Tehnologia tipăririi: Cu jet de cerneală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 20 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 600 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax color. Funcții duplex: Fax, Imprimă, Scanare. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 23 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 17 cpm |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Da |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Tip scanner | Scanner ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | PDF,RTF,TXT |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax color |
| Trimitere fax duplex | Da |
| Rezoluție fax (color) | 200 x 200 DPI |
| Viteză transmitere fax | 4 secunde/pagini |
| Viteză modem | 33,6 Kbit/s |
| Memorie fax | 100 pagini |
| Reapelare automată | Da |
| Redirecţionarea faxurilor | Da |
| Expediere programată fax | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 30000 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Fax, Imprimă, Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI |
| Ţara de origine | Thailanda |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 250 foi |
| Capacitate totală ieșire | 100 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie groasă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Performanță | |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 6,86 cm (2.7") |
| Tipul de control | Butoane |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 30 W |
| Consum energie (gata de operare) | 5,8 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,22 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,08 W |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 40 °C |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 437 milimetri |
| Adâncime | 396,3 milimetri |
| Înălţime | 318,3 milimetri |
| Greutate | 11,7 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 496 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 377 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 489 milimetri |
| Greutatea pachetului | 14,2 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 11,7 kilograme
- Viteza modem
- 33,6 Kbit/s
- Memorie fax
- 100 pagini
- Garantie
- 12 luni
- Tehnologia tipăririi
- Cu jet de cerneală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 24 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 30000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 4
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI
- Ţara de origine
- Thailanda
- Număr total tăvi intrare
- 2
- Capacitate totală intrare
- 250 foi
- Capacitate totală ieșire
- 100 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie groasă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5,A6
- Imprimare directă
- Nu
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Poziționare pe piață
- Companii
- Ecran încorporat
- Da
- Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi
- 30 W
- Consum energie (gata de operare)
- 5,8 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,08 W
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 20 - 80%
- Certificate de sustenabilitate
- ENERGY STAR
- Lățime
- 437 milimetri
- Adâncime
- 396,3 milimetri
- Înălţime
- 318,3 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 496 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 377 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 489 milimetri
- Greutatea pachetului
- 14,2 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Securitate dinamică HD
- Da
- Diagonala afișajului
- 6,86 cm (2.7")
- Memorie internă
- 512 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 600 DPI
- Duplex de scanare
- Da
- Tip scanner
- Scanner ADF
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- PDF,RTF,TXT
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax color
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 23 cpm
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Trimitere fax duplex
- Da
- Consum de energie (în repaos)
- 1,22 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Funcții duplex
- Fax, Imprimă, Scanare
- Tipul de control
- Butoane
- Afișaj color
- Da
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 20 ppm
- Viteză transmitere fax
- 4 secunde/pagini
- Redirecţionarea faxurilor
- Da
- Expediere programată fax
- Da
- Rezoluţia culorii
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de copiere (calitate normală, color, A4)
- 17 cpm
- Reapelare automată
- Da
- Rezoluție fax (negru)
- 300 x 300 DPI
- Rezoluție fax (color)
- 200 x 200 DPI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




