Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 HP Deskjet 3750 ALL-IN-ONE T8X12B
T8X12B
462,42 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP DeskJet 3750, Inkjet termală, Imprimare color, 1200 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Alb
HP DeskJet 3750. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 1200 x 1200 DPI. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 300 x 300 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 600 x 600 DPI. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Nu |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 19 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Rezoluţie maximă de copiere | 300 x 300 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 4 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 2,5 cpm |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 355 milimetri |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 1000 pagini pe luna |
| Expeditor digital | Nu |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 |
| Sarcini multiple - All-In-One | Nu |
| Cartușe de schimb | N9K06AE N9K05AE N9K08AE N9K07AE |
| Segment HP | Acasă, Biroul de acasă |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Capacitate totală intrare | 25 foi |
| Capacitate totală ieșire | 25 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie glasată, Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A6 |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | DL |
| Conexiune | |
| Interfețe standard | USB 2.0 |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,HP ePrint |
| Performanță | |
| Memorie internă | 64 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 300 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (în aşteptare) | 2,2 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,69 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,06 W |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Special features | |
| HP ePrint | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista,Windows XP |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 403 milimetri |
| Adâncime | 177 milimetri |
| Înălţime | 141 milimetri |
| Greutate | 2,33 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 450 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 175 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 246 milimetri |
| Greutatea pachetului | 3,34 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 120 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 100 pagini |
| Cabluri incluse | USB |
| Cablu de alimentare inclus | Da |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 2,33 kilograme
- Garantie
- 12 Luni ON-SITE
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Nu
- Rezoluţia maximă
- 1200 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 19 ppm
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 1000 pagini pe luna
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Limbi pagină descriere
- PCL 3
- Segment HP
- Acasă, Biroul de acasă
- Capacitate totală intrare
- 25 foi
- Capacitate totală ieșire
- 25 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Plicuri, Hârtie glasată, Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A6
- Imprimare directă
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Standarde Wi-Fi
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint,HP ePrint
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consum de energie (oprit)
- 0,06 W
- Tensiune AC intrare
- 200 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50 - 60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista,Windows XP
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.9 Mavericks
- Certificate de sustenabilitate
- ENERGY STAR
- Lățime
- 403 milimetri
- Adâncime
- 177 milimetri
- Înălţime
- 141 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 450 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 175 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 246 milimetri
- Greutatea pachetului
- 3,34 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Capacitate cartuș inclus (negru)
- 120 pagini
- Consum de energie (în aşteptare)
- 2,2 W
- Cabluri incluse
- USB
- Frecvență procesor
- 300 MHz
- Memorie internă
- 64 Mega bites
- Rezoluţie maximă de copiere
- 300 x 300 DPI
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 355 milimetri
- Trimitere faxuri
- Nu
- Expeditor digital
- Nu
- JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9)
- B5
- Dimensiuni plicuri
- DL
- Ecran
- LCD
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 4 cpm
- Rezoluţia optică de scanare
- 600 x 600 DPI
- Sarcini multiple - All-In-One
- Nu
- Interfețe standard
- USB 2.0
- Consum de energie (în repaos)
- 0,69 W
- Viteza de copiere (calitate normală, color, A4)
- 2,5 cpm
- Capacitate cartuș inclus (CMY)
- 100 pagini
- Cartușe de schimb
- N9K06AE
N9K05AE
N9K08AE
N9K07AE - Cablu de alimentare inclus
- Da
- HP ePrint
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




