Descoperă categoriile noastre
Multifunctionala inkjet A4 fax HP OfficeJet Pro 9012e 22A55B
22A55B
963,95 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP OfficeJet Pro 9012e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 10 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 600 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Funcții duplex: Imprimă. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Negru, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 10 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Funcție copiere card-ID | Da |
| Chenar foaie (auto centrat) | Da |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | Imagine |
| Viteză scanare (negru) | 8 ppm |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Trimitere fax duplex | Nu |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 20000 pagini pe luna |
| Volum de lucru (recomandat) | 1 - 800 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Imprimă |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI |
| Sarcini multiple - All-In-One | Da |
| Ţara de origine | Thailanda |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 225 foi |
| Capacitate totală ieșire | 60 foi |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 35 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie groasă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | C5,C6 |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 - 105 g/m² |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,HP ePrint,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 256 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 256 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 5,59 cm (2.2") |
| Tipul de control | Butoane, Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (operare medie) | 21 W |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 21 W |
| Consum energie (gata de operare) | 5,8 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,9 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,08 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,9 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 439,3 milimetri |
| Adâncime | 342,5 milimetri |
| Înălţime | 278 milimetri |
| Greutate | 9,29 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 497 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 325 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 409 milimetri |
| Greutatea pachetului | 11 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
- Dimensiune
- A4
A5 - Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 9,29 kilograme
- Garantie
- 12 luni
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 18 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 20000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 4
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI
- Ţara de origine
- Thailanda
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 225 foi
- Capacitate totală ieșire
- 60 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie groasă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5,A6
- Formate ISO serie-B (B0...B9)
- B5
- Greutate tavă hârtie imprimare
- 60 - 105 g/m²
- Imprimare directă
- Da
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Standarde Wi-Fi
- 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint,HP ePrint,Mopria Print Service
- Maximum de memorie internă
- 256 Mega bites
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi
- 21 W
- Consum energie (gata de operare)
- 5,8 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,08 W
- Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE)
- 0,9 kWh/săptămână
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 20 - 80%
- Lățime
- 439,3 milimetri
- Adâncime
- 342,5 milimetri
- Înălţime
- 278 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 497 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 325 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 409 milimetri
- Greutatea pachetului
- 11 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Securitate dinamică HD
- Da
- Diagonala afișajului
- 5,59 cm (2.2")
- Frecvență procesor
- 1200 MHz
- Memorie internă
- 256 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 600 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- Trimitere faxuri
- Nu
- Dimensiuni plicuri
- C5,C6
- Consum energie (operare medie)
- 21 W
- Redimensionare copiere
- 25 - 400%
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Trimitere fax duplex
- Nu
- Volum de lucru (recomandat)
- 1 - 800 pagini pe luna
- Sarcini multiple - All-In-One
- Da
- Consum de energie (în repaos)
- 0,9 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Scanează către
- Imagine
- Viteză de scanare (color)
- 3,5 ppm
- Viteză scanare (negru)
- 8 ppm
- Funcții duplex
- Imprimă
- Tipul de control
- Butoane, Tactil
- Afișaj color
- Da
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 10 ppm
- Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF)
- 35 foi
- Funcție copiere card-ID
- Da
- Chenar foaie (auto centrat)
- Da
- Conector USB
- USB Tip-A
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



