Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP 200 Wireless "X6W31AAABB", Negru
X6W31AA#ABB
88,79 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Mouse wireless 200, Ambidextru, Optice, RF fără fir, 1000 DPI, Negru
HP Mouse wireless 200. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1000 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 2, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 2 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1000 DPI |
| Utilizare recomandată | PC/Laptop |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Segment HP | Acasă |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 2 |
| Tip baterie | AAA |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 95 milimetri |
| Adâncime | 58,5 milimetri |
| Înălţime | 34 milimetri |
| Greutate | 78 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 129 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 78 milimetri |
| Greutatea pachetului | 110 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Ţara de origine | China |
- Garantie
- 12 luni
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 2
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


