Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP 240 cu Bluetooth negru, Ambidextru, Optice, Bluetooth, 1600 DPI, Negru
3V0G9AA#ABB
97,42 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Mouse 240 cu Bluetooth negru, Ambidextru, Optice, Bluetooth, 1600 DPI, Negru
HP Mouse 240 cu Bluetooth negru. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: Bluetooth, Rezoluţia de circulaţie: 1600 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Interfață dispozitiv | Bluetooth |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 3 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Segment HP | Companii |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 107 milimetri |
| Adâncime | 60,5 milimetri |
| Înălţime | 29,3 milimetri |
| Greutate | 54,2 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 129 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 78 milimetri |
| Greutatea pachetului | 120 g |
| Detalii tehnice | |
| În greutate de paleţi (imperial) | 397,6 kilograme (876.6 lbs) |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Greutate brută palet | 397,6 g |
| Ţara de origine | China |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
- Garantie
- 24 LUNI
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Interfață dispozitiv
- Bluetooth
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 3
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







