Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP 410 Slim Bluetooth "4M0X6AAABB", Alb
4M0X6AA#ABB
155,27 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Mouse subţire 410 cu Bluetooth alb, Ambidextru, Bluetooth, 1200 DPI, Alb
HP Mouse subţire 410 cu Bluetooth alb. Factorul de formă: Ambidextru. Interfață dispozitiv: Bluetooth, Rezoluţia de circulaţie: 1200 DPI, Cantitatea Buttons: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Alb
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | Bluetooth |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 3 |
| Rezoluţia de circulaţie | 1200 DPI |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Alb |
| Segment HP | Acasă |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Durată de viață baterie | 12 luna(i) |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | MacOS |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101,7 milimetri |
| Adâncime | 64,6 milimetri |
| Înălţime | 25,9 milimetri |
| Greutate | 45 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 139 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 53 milimetri |
| Greutatea pachetului | 140 g |
| Detalii tehnice | |
| În greutate de paleţi (imperial) | 255 kilograme (562.2 lbs) |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Greutate brută palet | 255 g |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 48 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
- Garantie
- 24 LUNI
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- Bluetooth
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 3
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








