Descoperă categoriile noastre
Monitor iiyama G-Master G2770HSU-B1 27" Fast (FLC) IPS LCD,165Hz, 0.8ms, Full HD 1920x1080,
IIYAMA
G2770HSU-B1
1.018,45 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
iiyama G-MASTER Red Eagle, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 0,8 ms, Negru
iiyama G-MASTER Red Eagle. Diagonala afișajului: 68,6 cm (27"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel, Tip HD: Full HD, Tehnologie de afișare: LED, Suprafață de afișare: Mată, Timp de răspuns: 0,8 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Difuzoare încorporate. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 2.0. Montaj VESA. Culoarea produsului: Negru
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 0,8 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1100:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 80000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 milimetri |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 15 - 225 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 - 165 Hz |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 cm |
| Diagonală ecran (metric) | 68,6 cm |
| Performanță | |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Joc |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 W |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Certificare | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS, ErP, WEEE, VCCI, REACH |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| Portul DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Nu |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Unghi de înclinare | -3,5 - 21,5° |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Italiană, Japoneză, Poloneză, Portugheză, Rusă |
| Numărul de limbi OSD | 11 |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 19 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 22 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 612,5 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 187,5 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 435,5 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 4 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 690 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 160 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 475 milimetri |
| Greutatea pachetului | 6,1 kilograme |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | CE, REACH |
- Garantie
- 24
- Tip hd
- Full hd
- Hdmi
- Da
- Diagonala
- 27 inch
- Poziționare pe piață
- Gaming
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- IPS
- Tehnologie de afișare
- LED
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 1100:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 165 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.7 milioane de culori
- AMD FreeSync
- Da
- Difuzoare încorporate
- Da
- Cameră încorporată
- Nu
- Hub USB încorporat
- Da
- Ieșire căști
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- E
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 19 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 22 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Slot cablu de siguranță
- Da
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







