Descoperă categoriile noastre
Monitor IIYAMA PROLITE XUB2492HSN-B1 23.8" IPS 1920x1080
IIYAMA
XUB2492HSN-B5
1.046,75 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
iiyama ProLite XUB2492HSN-B5, 61 cm (24"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Negru
iiyama ProLite XUB2492HSN-B5. Diagonala afișajului: 61 cm (24"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel, Tip HD: Full HD, Tehnologie de afișare: LED, Suprafață de afișare: Mată, Timp de răspuns: 4 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Difuzoare încorporate. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montaj VESA, Ajustare a înălţimii. Culoarea produsului: Negru
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 61 cm (24") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Tip retroiluminare | LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 4 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 - 85 kHz |
| Model culori RGB | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Performanță | |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 W |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Certificare | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-A |
| Număr porturi upstream | 2 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 W |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interval de reglare a înălţimii | 15 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 - 90° |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 45 - 90° |
| Unghi de înclinare | 5 - 23° |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Estoniană, Franceză, Italiană, Japoneză, Poloneză, Rusă |
| Numărul de limbi OSD | 10 |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 17 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 17 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB tip-C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Manual | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 539,5 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 209,5 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 493 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 5,6 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 608 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 150 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 395 milimetri |
| Greutatea pachetului | 7 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
- Garantie
- 36
- Tip hd
- Full hd
- Hdmi
- Da
- Diagonala
- 24 inch
- Diagonala afișajului
- 61 cm (24")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- IPS
- Tehnologie de afișare
- LED
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 1000:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 75 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.7 milioane de culori
- Difuzoare încorporate
- Da
- Cameră încorporată
- Nu
- Hub USB încorporat
- Da
- Ieșire căști
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Ajustare a înălţimii
- Da
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- E
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 17 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 17 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi










