Descoperă categoriile noastre
Ventilator be quiet! "PURE WINGS 2"80mm 1900 rpm, Rifle bearing, 4-pin PWM, , "BL037"
be quiet!
BL037
48,09 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
be quiet! Pure Wings 2, Distracţie, 8 cm, 1900 RPM, 19,2 dB, 26,3 cfm, 44,45 m³/h
be quiet! Pure Wings 2. Tipul: Distracţie, Diametru ventilator: 8 cm, Viteză rotație (max): 1900 RPM, Nivel de zgomot (viteză mare): 19,2 dB, Flux maxim de aer: 26,3 cfm, Fluxul de aer: 44,45 m³/h, Presiune maximă de aer: 1,85 mmH2O. Voltaj: 12 V. Lățime: 80 milimetri, Adâncime: 80 milimetri, Înălţime: 25 milimetri. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Distracţie |
| Diametru ventilator | 8 cm |
| Mufe procesor suportate | Nu este compatibil |
| Compatibilitate procesoare | Nu este compatibil |
| Viteză rotație (max) | 1900 RPM |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 19,2 dB |
| Flux maxim de aer | 26,3 cfm |
| Fluxul de aer | 44,45 m³/h |
| Presiune maximă de aer | 1,85 mmH2O |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Managementul energiei | |
| Voltaj | 12 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 80 milimetri |
| Adâncime | 80 milimetri |
| Înălţime | 25 milimetri |
| Greutate | 72 g |
| Lungime cablu | 0,46 m |
| Lăţime de ambalaj | 82 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 27 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 115 milimetri |
| Alte caracteristici | |
| Ţara de origine | China |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Produse per palet | 1 buc. |
- Garantie
- 36 LUNI
- Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Distracţie
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


