Descoperă categoriile noastre
Ventilator be quiet! "PURE WINGS 3"140mm 1800 rpm, Rifle bearing, 4-pin PWM, , "BL109"
be quiet!
BL109
65,83 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed, Distracţie, 14 cm, 1800 RPM, 30,5 dB, 72,2 cfm, 122,6 m³/h
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed. Tipul: Distracţie, Diametru ventilator: 14 cm, Viteză rotație (max): 1800 RPM, Nivel de zgomot (viteză mare): 30,5 dB, Flux maxim de aer: 72,2 cfm, Fluxul de aer: 122,6 m³/h, Presiune maximă de aer: 2,44 mmH2O. Voltaj: 5 - 13.2 V. Lățime: 140 milimetri, Adâncime: 140 milimetri, Înălţime: 25 milimetri. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Distracţie |
| Diametru ventilator | 14 cm |
| Viteză rotație (max) | 1800 RPM |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 30,5 dB |
| Flux maxim de aer | 72,2 cfm |
| Fluxul de aer | 122,6 m³/h |
| Presiune maximă de aer | 2,44 mmH2O |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Produse Îngrijire Tatuaj | Rulment Rifle |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Durata medie până la defectare a ventilatorului (MTTF) | 80000 h |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Numărul de ventilatoare | 1 ventilator(ventilatoare) |
| Conector ventilator | 4-pini |
| Managementul energiei | |
| Voltaj | 5 - 13.2 V |
| Voltaj nominal | 12 V |
| Consum ventilator | 6 W |
| Curent ventilator | 0,12 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 140 milimetri |
| Adâncime | 140 milimetri |
| Înălţime | 25 milimetri |
| Greutate | 188 g |
| Lungime cablu | 0,46 m |
| Lăţime de ambalaj | 142 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 174 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 27 milimetri |
| Greutatea pachetului | 221 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Șuruburi incluse | Da |
| Număr de şuruburi | 4 |
| Date logistice | |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 72 buc. |
| Lățime ambalaj expediere | 39,5 cm |
| Lungime ambalaj expediere | 48,2 cm |
| Înălțime ambalaj expediere | 37 cm |
| Greutate brută cutie ambalaj de transport (interior) | 17,5 kilograme |
- Garantie
- 24 LUNI
- Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Distracţie
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


