Descoperă categoriile noastre
Set cartuse toner HP 131X Black CF210XD 2buc/set
CF210XD
1.020,52 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Pachet cu 2 cartuşe de toner LaserJet originale de capacitate extinsă 131X Negru, 4800 pagini, Negru, 2 buc.
HP Pachet cu 2 cartuşe de toner LaserJet originale de capacitate extinsă 131X Negru. Randament pagină toner negru: 4800 pagini, Culori de imprimare: Negru, Cantitate per ambalaj: 2 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro M251, M276 |
| Cantitate per ambalaj | 2 buc. |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Randament pagină toner negru | 4800 pagini |
| Cod OEM | CF210XD |
| Procentaj material reciclat | 19% |
| Segment HP | Acasă, Biroul de acasă |
| Conditii de mediu | |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 365 milimetri |
| Adâncime | 200 milimetri |
| Înălţime | 110 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 365 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 200 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 110 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,6 kilograme |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 9 buc. |
| Conţinut pachet | Toner cartridge; Recycling guide |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 193,3 g |
| Greutate palet (EU) | 193,3 g |
| Straturi per palet | 9 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 108 buc. |
| Produse per palet | 108 buc. |
| Produse per palet (EU) | 108 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1139 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 800 x 1139 milimetri |
- Culoare
- Black
- Compatibilitate
- HP LaserJet Pro M251, M276
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 2 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi