Descoperă categoriile noastre
Tonere HP originale
Tonere laser originale
Tonere Canon originale
Tonere Epson originale
Tonere Kyocera originale
Tonere Lexmark originale
Tonere OKI originale
Tonere Panasonic originale
Tonere Pantum originale
Tonere Samsung originale
Tonere Xerox originale
Tonere Brother originale
Tonere Konica Minolta
Set cartuse toner HP 26X Black CF226XD 2buc/set
CF226XD
2.459,95 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Pachet cu 2 cartuşe de toner LaserJet originale de capacitate extinsă 26X Negru, 18000 pagini, Negru, 2 buc.
HP Pachet cu 2 cartuşe de toner LaserJet originale de capacitate extinsă 26X Negru. Randament pagină toner negru: 18000 pagini, Culori de imprimare: Negru, Cantitate per ambalaj: 2 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro M402, M426 |
| Cantitate per ambalaj | 2 buc. |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Randament pagină toner negru | 18000 pagini |
| Cod OEM | CF226XD |
| Segment HP | Companii, Enterprise |
| Conditii de mediu | |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 362 milimetri |
| Adâncime | 204 milimetri |
| Înălţime | 227 milimetri |
| Greutate | 1,94 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 362 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 204 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 227 milimetri |
| Greutatea pachetului | 2,7 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 11 buc. |
| Conţinut pachet | 2 Toner cartridges; Recycling guide |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 209,5 g |
| Greutate palet (EU) | 139 g |
| Straturi per palet | 5 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 14 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 70 buc. |
| Produse per palet | 70 buc. |
| Produse per palet (EU) | 44 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1098 x 986 x 1279 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1098 x 780 x 1057 milimetri |
- Culoare
- Black
- Compatibilitate
- HP LaserJet Pro M402, M426
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 2 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi