Descoperă categoriile noastre
Televizor HORIZON QLED 43HQ8590U/B, 108 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, CLASA G, Negru
43HQ8590U/B
2.239,15 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Televizor HORIZON QLED 43HQ8590U/B, 108 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, CLASA G, Negru
FRUMUSETEA 4K ULTRA HD SMART TV.
TRAIESTE ADEVARATA POVESTE!
Traieste experienta cinematografica in fata televizorului 4K UHD TV de la HORIZON, paseste dincolo de ecran si transforma experienta vizuala intr-un spectacol de neuitat. Exploreaza o lume inedita, unde continutul de calitate, posibilitatile multiple si confortul sunt la indemana.
STRĂLUCIRE ÎN CELE MAI MICI DETALII!
DESCOPERĂ 4K ULTRA HD
Tehnologia avansată 4K Ultra HD oferă gradul ideal de contrast şi culoare pentru vizionarea conținutului la calitate UHD. Cu noul HORIZON 4K UHD TV și o rezoluţie de 4 ori mai mare decât a unui televizor Full HD, experimentezi o mai mare profunzime a detaliilor, iar calitatea imaginii este incredibil de vie şi clară, chiar şi atunci când este vizualizată la distanţe apropiate de televizor.
TRANSFORMA DIVERTISMENTUL
Nu este de ajuns sa privesti televizorul – fii cu adevarat miscat de divertisment. Dolby Vision™ HDR transforma experienta TV cu o calitate a imaginii ultrarealista – luminozitate, contrast si culori incredibile care aduc divertismentul la viata in fata ochilor tai. Cand compari cu o imagine standard, Dolby Vision poate oferi culori nemaivazute, accente care sunt cu pana la 40 de ori mai luminoase si umbre care sunt cu pana la 10 ori mai intunecate. Rezultatul este o imagine realista, rafinata, care te va face sa uiti ca privesti un ecran.
O conexiune mai profunda cu povestea
Simtiti impactul emotional deplin al povestii, dand viata divertismentului dvs. cu o imagine ultra vie, accente luminoase si umbre mai intunecate.
Calitate uimitoare a imaginii
Experimentati o paleta de culori remarcabila, contraste mai clare si o luminozitate incredibila, care se simt mai mult ca si cum ati privi printr-o fereastra decat pe ecran.
Vezi fiecare detaliu
Descoperiti detalii subtile pe care pur si simplu nu le puteti vedea cu o imagine standard, pentru o experienta de vizionare fara compromisuri, asa cum au intentonat cineastii si regizorii.
Caracteristici:
| Denumire: | Televizor LED Horizon Smart TV Android QLED 43HQ8590U/B Seria HQ8590U/B 108cm negru 4K UHD HDR |
| Cod producator: | 43HQ8590U/B |
| Ecran | |
| Seria | HQ8590U/B |
| Tip display | QLED |
| Imagine HD | 4K UHD |
| Diagonala inch | 43 |
| Diagonala cm | 108 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Contrast dinamic | 5.000:1 |
| HDR (Interval dinamic ridicat) | Dolby Vision, HDR 10 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Suport Share screen | Da |
| Internet TV | Da |
| Smart TV | Da |
| Sistem operare | Android |
| Audio | |
| Iesire sunet (RMS) | 20 W |
| Sunet | Stereo |
| Difuzoare | 2x 10W |
| Sistem de boxe | 2.0 |
| Altele | Dolby Audio Processing (DAP) |
| Conectivitate | |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 3 |
| S/PDIF | 1 (Optic) |
| Headphone out | Da |
| Suport CI Slot | Plus |
| LAN RJ-45 | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Caracteristici Generale | |
| Player multimedia integrat | Da |
| Functii | Redarea filmelor, muzicii si fotografiilor de pe dispozitivele USB |
| Sistem TV |
DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Dimensiune (cu suport) | 972 x 208 x 610 mm |
| Dimensiune (fara suport) | 972 x 84 x 567 mm |
| Greutate (cu suport) | 8.5 Kg |
| Greutate (fara suport) | 7 Kg |
| Consum in timpul functionarii | 54 W |
| Consum stand-by | 0.5 W |
| Montare perete VESA | 100 x 100 mm |
| Culoare | Negru |
| Smart Content |
NETFLIX, Youtube, HBO GO, Amazon Prime Video Google Play Store |
| Gama | 2021 |
| Clasa energetica (UE) | G |
| Accesorii | |
| Accesorii incluse | Telecomanda |
- Garantie
- 36
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







