Descoperă categoriile noastre
Televizor HORIZON QLED 50HQ8590U/B, 126 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, CLASA F, Negru
50HQ8590U/B
2.538,30 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Televizor HORIZON QLED 50HQ8590U/B, 126 cm, Smart Android, 4K Ultra HD, CLASA F, Negru
Traieste experienta cinematografica in fata televizorului 4K UHD TV de la HORIZON, paseste dincolo de ecran si transforma experienta vizuala intr-un spectacol de neuitat. Exploreaza o lume inedita, unde continutul de calitate, posibilitatile multiple si confortul sunt la indemana.
STRALUCIRE ÎN CELE MAI MICI DETALII!
DESCOPERA 4K ULTRA HD
Tehnologia avansată 4K Ultra HD oferă gradul ideal de contrast şi culoare pentru vizionarea conținutului la calitate UHD. Cu noul HORIZON 4K UHD TV și o rezoluţie de 4 ori mai mare decât a unui televizor Full HD, experimentezi o mai mare profunzime a detaliilor, iar calitatea imaginii este incredibil de vie şi clară, chiar şi atunci când este vizualizată la distanţe apropiate de televizor.
TRANSFORMA DIVERTISMENTUL
Nu este de ajuns sa privesti televizorul – fii cu adevarat miscat de divertisment. Dolby Vision™ HDR transforma experienta TV cu o calitate a imaginii ultrarealista – luminozitate, contrast si culori incredibile care aduc divertismentul la viata in fata ochilor tai. Cand compari cu o imagine standard, Dolby Vision poate oferi culori nemaivazute, accente care sunt cu pana la 40 de ori mai luminoase si umbre care sunt cu pana la 10 ori mai intunecate. Rezultatul este o imagine realista, rafinata, care te va face sa uiti ca privesti un ecran.
Caracteristici:
| Denumire: | Televizor LED Horizon Smart TV Android QLED 50HQ8590U/B Seria HQ8590U/B 126cm negru 4K UHD HDR |
| Cod producator: | 50HQ8590U/B |
| Ecran | |
| Seria | HQ8590U/B |
| Tip display | QLED |
| Imagine HD | 4K UHD |
| Diagonala inch | 50 |
| Diagonala cm | 126 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Contrast dinamic | 5.000:1 |
| HDR (Interval dinamic ridicat) | Dolby Vision, HDR 10 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Suport Share screen | Da |
| Internet TV | Da |
| Smart TV | Da |
| Sistem operare | Android |
| Audio | |
| Iesire sunet (RMS) | 20 W |
| Sunet | Stereo |
| Difuzoare | 2x 10W |
| Sistem de boxe | 2.0 |
| Altele | Dolby Audio Processing (DAP) |
| Suport Sunet DTS | DTS Virtual:X, DTS HD |
| Conectivitate | |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 3 |
| S/PDIF | 1 (Optic) |
| Headphone out | Da |
| Suport CI Slot | Plus |
| LAN RJ-45 | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Caracteristici Generale | |
| Player multimedia integrat | Da |
| Functii | Redarea filmelor, muzicii si fotografiilor de pe dispozitivele USB |
| Sistem TV |
DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Dimensiune (cu suport) | 1130 x 208 x 698 mm |
| Dimensiune (fara suport) | 1130 x 84 x 656 mm |
| Greutate (cu suport) | 11.25 Kg |
| Greutate (fara suport) | 9.75 Kg |
| Consum in timpul functionarii | 65 W |
| Consum stand-by | 0.5 W |
| Montare perete VESA | 200 x 200 mm |
| Culoare | Negru |
| Smart Content |
NETFLIX, Youtube, HBO GO, Amazon Prime Video Google Play Store |
| Gama | 2021 |
| Clasa energetica (UE) | F |
| Accesorii | |
| Accesorii incluse | Telecomanda |
- Garantie
- 36
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







