Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone ASUS ROG Phone 8 , 17,2 cm (6.78"), 12 Giga Bites, 256 Giga Bites, 50 MP, Android 14, Negru
AI2401-12G256G-BK-EU
4.950,68 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS ROG Phone 8 , 17,2 cm (6.78"), 12 Giga Bites, 256 Giga Bites, 50 MP, Android 14, Negru
ASUS ROG Phone 8 . Diagonala afișajului: 17,2 cm (6.78"), Rezoluţie de afişare: 2400 x 1080 Pixel. Frecvență procesor: 3,3 GHz, Familia de procesoare: Qualcomm Snapdragon, Procesor: 8 Gen 3. Capacitate RAM: 12 Giga Bites, Tip RAM: LPDDR5X, Capacitate internă de stocare: 256 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 50 MP, Tip cameră spate: Cameră foto triplă. Capacitate SIM card: Dual SIM. Sistem de operare cu condiţia: Android 14. Performanţa bateriei: 5500 mAh. Culoarea produsului: Negru. Greutate: 225 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 17,2 cm (6.78") |
| Rezoluţie de afişare | 2400 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip panou | AMOLED |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 Hz |
| Strălucire maximă ecran (HDR) | 2500 cd/m² |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Tehnologii specifice de brand | Afișaj permanent pornit |
| Procesor | |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 8 Gen 3 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Frecvență procesor | 3,3 GHz |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 12 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 256 Giga Bites |
| Tip RAM | LPDDR5X |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Mărime senzor cameră posterioară | 1/1.56" |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 13 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 32 MP |
| Apertură cameră spate | 1,9 |
| Mărime pixel cameră posterioară | 2 µm |
| Mărime pixeli a treia cameră din spate | 1,4 µm |
| Unghi de vedere (FOV) a doua cameră posterioară | 120° |
| Distanță focală cameră din spate | 2,38 cm |
| Distranță focală a doua cameră din spate | 1,27 cm |
| Distanță focală a treia cameră din spate | 6,53 cm |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 32 MP |
| Mărime pixel cameră frontală | 1,4 µm |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 7680 x 4320 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 60 fps |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 7680x4320@24fps |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Mode time lapse | Da |
| Stabilizator Video | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | CDMA, DC-HSPA+, HSPA+, WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 SA/NSA |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HID, OPP, PAN |
| Bandă de frecvență | Tri-band |
| Benzi 3G suportate | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1700,1800,1900,2000,2100,2300,2500,2600,3500,3600 MHz |
| MIMO | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Phantom Black |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | Quick Charge 5 |
| Adaptor grafic | Adreno 750 |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 14 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 5500 mAh |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 225 g |
| Lățime | 76,8 milimetri |
| Adâncime | 9,1 milimetri |
| Înălţime | 163,8 milimetri |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Adaptor AC legat | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 W |
- Procesor
- 8 Gen 3
- Greutate
- 225 g
- Garantie
- 24
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 17,2 cm (6.78")
- Rezoluţie de afişare
- 2400 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 14
- Familia de procesoare
- Qualcomm Snapdragon
- Frecvență procesor
- 3,3 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 256 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- Nu este compatibil
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 32 MP
- Tip rețea mobilă
- 5G
- Standarde 4G
- TD-LTE & FDD-LTE
- Standarde 3G
- CDMA, DC-HSPA+, HSPA+, WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 5500 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate RAM
- 12 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Tip abonament
- Fără abonament
- Standard 5G
- Sub6 SA/NSA
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





