Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Samsung Galaxy A14 SM-A145R/DSN, 16,8 cm (6.6"), 4 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Android 13, Verde deschis
PHT16601
936,44 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy A14 SM-A145R/DSN, 16,8 cm (6.6"), 4 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Android 13, Verde deschis
Samsung Galaxy A14 SM-A145R/DSN. Diagonala afișajului: 16,8 cm (6.6"), Rezoluţie de afişare: 1080 x 2408 Pixel. Familia de procesoare: MediaTek, Procesor: Helio G80 (MT6769V). Capacitate RAM: 4 Giga Bites, Capacitate internă de stocare: 128 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 50 MP, Tip cameră spate: Cameră foto triplă. Capacitate SIM card: Dual SIM. Sistem de operare cu condiţia: Android 13. Performanţa bateriei: 5000 mAh. Culoarea produsului: Verde deschis. Greutate: 201 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,8 cm (6.6") |
| Rezoluţie de afişare | 1080 x 2408 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip panou | PLS |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate afişaj | 480 cd/m² |
| Densitate pixeli | 401 ppi |
| Procesor | |
| Familia de procesoare | MediaTek |
| Procesor | Helio G80 (MT6769V) |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 4 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1 TB |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Mărime senzor cameră posterioară | 1/5" |
| Mărime senzor a treia cameră din spate | 1/5" |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 5 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție cameră foto posterioară | 6120 x 8160 Pixel |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Mărime pixel cameră posterioară | 0,64 µm |
| Mărime pixel a doua cameră posterioară | 1,12 µm |
| Mărime pixeli a treia cameră din spate | 1,75 µm |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Mărime senzor cameră frontală | 1/3" |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 13 MP |
| Apertură cameră față | 2 |
| Mărime pixel cameră frontală | 1,12 µm |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 1920 x 1080 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 30 fps |
| Auto focar | Da |
| Fotografie macro | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standard 5G | Nu este compatibil |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Verde deschis |
| Performanță | |
| Încărcare rapidă | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Suport USB On-The-Go | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Multimedia | |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 13 |
| Platformă distribuție aplicație | Google Play |
| Asistent virtual | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Timp vorbire (4G) | 52 h |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 21 h |
| Timp de navigare (4G) | 21 h |
| Continuă timp de redare audio | 96 h |
| Timp de redare video continuă | 20 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 201 g |
| Lățime | 78 milimetri |
| Adâncime | 9,1 milimetri |
| Înălţime | 167,7 milimetri |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Pin ejectare | Da |
- Dimensiune
- A1
- Procesor
- Helio G80 (MT6769V)
- Greutate
- 201 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,8 cm (6.6")
- Rezoluţie de afişare
- 1080 x 2408 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 13
- Familia de procesoare
- Mediatek
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- MicroSD (TransFlash)
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 13 MP
- Tip rețea mobilă
- 4G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 5000 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Verde deschis
- Capacitate RAM
- 4 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Standard 5G
- Nu este compatibil
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








