Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Samsung Galaxy A23 DS Black 5G/6.6"/OC/4GB/64GB/8MP/50MP+5MP+2MP+2MP/5000mAh "SM-A236BZKUEUE" (include TV 0.5 lei)
SM-A236BZKUEUE
1.394,18 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy A23 5G SM-A236B, 16,8 cm (6.6"), 4 Giga Bites, 64 Giga Bites, 50 MP, Android 12, Negru
Samsung Galaxy A23 5G SM-A236B. Diagonala afișajului: 16,8 cm (6.6"), Rezoluţie de afişare: 1080 x 2408 Pixel, Tip de afișaj: PLS. Frecvență procesor: 1,8 GHz, Familia de procesoare: Qualcomm Snapdragon, Procesor: 695. Capacitate RAM: 4 Giga Bites, Capacitate internă de stocare: 64 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 50 MP, Tip cameră spate: Cameră tip quad. Capacitate SIM card: Dual SIM hibrid. Sistem de operare cu condiţia: Android 12. Performanţa bateriei: 5000 mAh. Culoarea produsului: Negru. Greutate: 197 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,8 cm (6.6") |
| Rezoluţie de afişare | 1080 x 2408 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | PLS |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Luminozitate afişaj | 480 cd/m² |
| Densitate pixeli | 401 ppi |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Procesor | |
| Frecvență procesor | 1,8 GHz |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 695 |
| Frecvență boost procesor | 2,2 GHz |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 4 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 64 Giga Bites |
| Memorie utilizator | 45,5 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1000 Giga Bites |
| Tip slot card de memorie | Slot hibrid |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră tip quad |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 5 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție a patra cameră din spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Număr apertură a patra cameră din spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 8 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 1920 x 1080 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 120 fps |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@120fps, 1920x1080@30fps |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p |
| Auto focar | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Panoramă | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM hibrid |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Performanță | |
| Cititor de amprente | Da |
| Difuzor | Da |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Furcă sistem de operare | One UI 4.1 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Timp vorbire (4G) | 44 h |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 23 h |
| Timp de navigare (4G) | 22 h |
| Continuă timp de redare audio | 157 h |
| Timp de redare video continuă | 24 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 197 g |
| Lățime | 76,9 milimetri |
| Adâncime | 8,4 milimetri |
| Înălţime | 165,4 milimetri |
| Certificate | |
| SAR cap (EU) | 1,492 W/kg |
| Corp SAR | 1,251 W/kg |
| Limită (absorbție) extremități SAR (EU) | 2,84 W/kg |
- Dimensiune
- A2
- Procesor
- 695
- Greutate
- 197 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,8 cm (6.6")
- Rezoluţie de afişare
- 1080 x 2408 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 12
- Familia de procesoare
- Qualcomm Snapdragon
- Frecvență procesor
- 1,8 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 64 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- MicroSD (TransFlash)
- Tip cameră spate
- Cameră tip quad
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 8 MP
- Tip rețea mobilă
- 5G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- UMTS, WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 5000 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate RAM
- 4 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM hibrid
- Tip abonament
- Fără abonament
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








