Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Huawei Nova 9 SE, 128GB, 4G, Dual SIM, Negru
51096XGW
1.765,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Huawei Nova 9 SE, 128GB, 4G, Dual SIM, Negru
6 lucruri pe care sa le iubesti
Dragoste la prima vedere
Bucura-te de stralucirea inelului emblematic de pe spatele din sticla 3D, realizat dintr-o nanotextura cu placare dubla cu doua pelicule, situat chiar pe muchie – pur si simplu stralucesti cand tii telefonul in mana.
Macro Shot
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 17,2 cm (6.78") |
| Rezoluţie de afişare | 1080 x 2388 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | LCD |
| Rată maximă de reîmprospătare | 90 Hz |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Frecvență procesor | 2,4 GHz |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 680 |
| Arhitectura procesorului | ARM Cortex-A73 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Co-procesor | Da |
| Frecvență coprocesor | 1,8 GHz |
| Arhitectura co-procesorului | ARM Cortex-A53 |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Tip cameră spate | Cameră tip quad |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 108 MP |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 16 MP |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 8 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție a patra cameră din spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,9 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Număr apertură a patra cameră din spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Auto focar | Da |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Bandă de frecvență | Dublă-bandă |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Midnight Black |
| Caracteristici protecție | Rezistent la stropire |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Apel video | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Comenzi vocale | Da |
| Suport USB On-The-Go | Da |
| Ţara de origine | China |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Radio FM | Nu |
| Platformă | HarmonyOS |
| Sistem de operare cu condiţia | EMUI 12.0 |
| Performanţa bateriei | 4000 mAh |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Greutate | 191 g |
| Lățime | 75,5 milimetri |
| Adâncime | 7,94 milimetri |
| Înălţime | 164,6 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 180 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 89,5 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 59 milimetri |
| Greutatea pachetului | 472,3 g |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Pin ejectare | Da |
| Ecran tactil | Da |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









