Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Huawei Nova 9, 128GB, 4G, Dual SIM, Albastru
51096UCU
2.972,11 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Huawei Nova 9,128GB, 4G, Dual SIM, Albastru
|
|
|
| 6 motive pentru care sa alegi nova 9 | |
| Camere Ultra Vision frontala de 32MP & principala de 50MP | |
|
|
| Inregistrare video continua 4K frontala si principala |
|
| Design ultra-subtire de 7.77mm |
|
| HUAWEI SuperCharge de 66W |
|
| Ecran curbat Original Colour de 120Hz |
|
| Stocare mare 8GB+128GB |
|
|
Design stralucitor Bucura-te de finisajul dublu al telefonului HUAWEI nova 9 si de corpul ultra-subtire si usor de 175 g, usor de tinut in mana. Inelul emblematic aduce posibilitati infinite si un plus de incantare in fiecare moment. |
|
|
|
|
Flux neintrerupt Vizualizezi continutul preferat si joci jocuri cu miscari rapide intr-un flux continuu datorita ratei de refresh ridicate de 120Hz. Iar pentru un continut cu rata de cadru scazuta, sistemul trece automat la 60Hz, prelungind durata de viata a bateriei. |
|
|
O lume colorata Frumusetea naturala prinde viata pe ecranul color P3 full-path cu 1.07 miliarde de culori, precizie de culoare Delta E <1 si contrast ridicat HDR10. In plus, ochii sunt intotdeauna protejati datorita modului de protectie a ochilor. |
|
|
|
|
Sistem de camere Ultra Vision de 50MP HUAWEI nova 9 dezvaluie o noua viziune in fotografie cu camera ultra vision de 50MP si senzorul mare cu filtru de culoare RYYB, pentru un aport de lumina cu 40% mai mare5. HUAWEI XD Fusion Engine proceseaza rapid cantitatea uriasa de informatii si ofera o claritate extraordinara la nivel de pixel pentru fiecare imagine, fie zi, fie noapte. |
|
|
|
|
Claritate avansata Algoritmul de imbunatatire AI integrat permite mai multi pixeli, producand oricand fotografii extrem de clare. Vezi fiecare detaliu al tuturor lucrurilor preferate din viata. |
|
|
Nopti mai luminoase Surprinde emotia noptii atat in portrete, cat si in fotografiile de peisaj. Algoritmul AI optimizeaza trasaturile si scoate la iveala splendoarea fundalului, iar valorile ISO super-ridicate evidentiaza detaliile luminoase in intuneric. |
|
|
Instantanee perfecte Cu HUAWEI nova 9 si puterea AI, surprinzi instantaneele vietii tale. Tehnologia de detectare a miscarii garanteaza ca fotografiile sunt realizate la momentul potrivit cu focalizarea potrivita, oferind capturi excelente. |
|
|
O priveliste completa Datorita algoritmului anti-distorsiune, surprinzi cadre largi cu distorsiuni mult reduse. Fotografiile realizate cu unghi larg vor arata excelent intotdeauna. |
|
|
|
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 16,7 cm (6.57") |
| Rezoluţie de afişare | 2340 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | OLED |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Tip ecran tactil | Capacitiv |
| Densitate pixeli | 392 ppi |
| Frecvență procesor | 2,42 GHz |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 778G |
| Arhitectura procesorului | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Numărul de nuclee de procesor | 4 |
| Frecvență coprocesor | 1,8 GHz |
| Arhitectura co-procesorului | ARM Cortex-A55 |
| Core-uri coprocesor | 4 |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Tip cameră spate | Cameră tip quad |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 32 MP |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 8 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție a patra cameră din spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,9 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Număr apertură a patra cameră din spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Apertură cameră față | 2 |
| Rezolutia capturii video | 3840 x 2160 Pixel |
| Mode time lapse | Da |
| Geo-etichetare | Da |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Da |
| Profiluri Bluetooth | AAC, LDAC, SBC |
| Bandă de frecvență | Dublă-bandă |
| Stabilire legătură (tethering) (mod modem) | Da |
| MIMO | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Albastru |
| Nume culoare | Starry Blue |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| NavIC | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Platformă | HarmonyOS |
| Sistem de operare cu condiţia | EMUI 12.0 |
| Performanţa bateriei | 4300 mAh |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Continuă timp de redare audio | 55,4 h |
| Timp de redare video continuă | 21,6 h |
| Senzor de proximitate | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Greutate | 175 g |
| Lățime | 73,7 milimetri |
| Adâncime | 7,77 milimetri |
| Înălţime | 160 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 181 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 96 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 94 milimetri |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Pin ejectare | Da |
| Carcasă de protecție | Da |
| Ecran tactil | Da |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









