Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Samsung S10, 5G, 256GB, Dual SIM, Argintiu
SM-G977BZSA
2.974,22 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Samsung S10, 5G, 256GB, Dual SIM, Argintiu
Telefonul de generatie viitoare, pregatit sa utilizeze reteaua 5G de generatie viitoare


Conectivitatea 5G iti face legatura cu viteza de generatie viitoare.
Conectivitatea 5G deblocheaza viteze de transmisie hiper-rapide.
Experimenteaza un nou univers al conectivitatii cu ajutorul smartphone-ului compatibil cu 5G. Galaxy S10 5G deblocheaza viteze de date rapide, cu o latenta foarte mica, oferindu-ti puterea de a descarca muzica, de a reda filme si de a te juca cu un decalaj atat de mic, incat vei uita ce inseamna memoria intermediara

Design
Afisajul Infinity-O este potrivirea vizuala perfecta pentru continutul 5G.
Decuparea precisa cu laser permite ascunderea camerei frontale in colt, iar tehnologia revolutionara incorporeaza Senzorul de amprenta ultrasonic in ecran. Cel mai mare ecran al seriei Galaxy S10, afisajul de 6,7" este alcatuit din Dynamic AMOLED, certificat HDR10+ cu cartografierea dinamica a tonului, pentru culori si contrast incredibil de reale in fiecare scena. Si reduce lumina albastra, astfel incat sa te poti bucura de vizionare fara a-ti obosi ochii.


Camera
Camera profesionala Hexa iti pune tehnologia foto de generatie viitoare la indemana.
Galaxy S10 5G dispune de sase camere profesionale, inteligente, pentru ca tu sa poti face fotografii demne de partajat, fara efort. Camera de 16 MP cu unghi ultra-larg iti permite sa fotografiezi exact ce vezi cu ajutorul campului sau de vizionare de 123 de grade. Iar noua camera 3D cu efect de adancime foloseste tehnologia ToF (Time of Flight) pentru a evalua adancimea de camp si distanta, ducand clipurile tale video la un alt nivel cu ajutorul Live focus.
Camera spate/principala quad
Camera frontala duala

Focalizarea video instantanee adauga o nota artistica filmarilor tale in timp real.
Focalizarea instantanee este dusa la un nou nivel cu abilitatea de a estompa fundalul in timp ce inregistrezi videoclipuri cu functia Live focus video. Aflata atat pe camera frontala cat si pe cea din spate, camera 3D cu efect de adancime detecteaza si masoara distantele dintre camera si subiect, astfel incat tu sa poti trece de la focalizarea in prim plan la cea de fundal cu usurinta.

Performanta
Performanta de generatie viitoare proiectata pentru viteze de generatie viitoare

Baterie inteligenta, avand cea mai mare capacitate a unui telefon Galaxy de pana acum.
O baterie impresionanta de 4500 mAh (standard) alimenteaza Galaxy S10 5G. Este suficient de puternica pentru a te mentine conectat si online, precum si pentru a-ti reincarca accesoriile portabile din mers, cu Wireless PowerShare. Iar Galaxy S10 5G iti recunoaste rutina zilnica si tiparele de utilizare pentru a redirectiona alimentarea de la aplicatiile pe care nu le folosesti, in timp ce modul adaptabil de economisire a energiei iti gestioneaza durata de viata a bateriei pe baza predictiilor privind ziua ta.


Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | ARM Cortex-A55 ARM Cortex-A75 Mongoose M4 |
| Frecventa procesor | 2.7 GHz 2.3 GHz 1.9 GHz |
| Tehnologii | 4G 5G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS Incarcare wireless |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 162.6 x 7.9 x 77.1 mm |
| Greutate | 198 g |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3040 |
| Functii display | Always-on display Corning Gorilla Glass 6 HDR10+ |
MEMORIE
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 A2DP LE aptX |
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 6 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Telephoto 16 MP Ultrawide 0.3 MP Depth |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




