Descoperă categoriile noastre
Imprimanta multifunctionala Inkjet Color Epson EcoTank L3251, Negru
C11CJ67406
1.092,75 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Epson EcoTank L3251, Cu jet de cerneală, Imprimare color, 5760 x 1440 DPI, A4, Imprimare directă, Negru
Epson EcoTank L3251. Tehnologia tipăririi: Cu jet de cerneală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 5760 x 1440 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 15 ppm. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 2400 DPI. Funcții duplex: Imprimă. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Negru
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Nu |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Rezoluţia maximă | 5760 x 1440 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color | 5 ppm |
| Imprimare fără margini | Da |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 2400 DPI |
| Tip scanner | Scaner plat |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Formatele de imagine suportate | PICT, PNG, BMP, TIFF, JPEG |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Funcții duplex | Imprimă |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Magenta, Cyan, Galben |
| Limbi pagină descriere | ESC/P-R |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 100 foi |
| Capacitate totală ieșire | 30 foi |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Legal, Letter |
| Dimensiuni plicuri | C6, DL, 10 |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 13x18,10x15 cm |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 64 - 300 g/m² |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Tehnologii mobile de imprimare | Epson Connect |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (la copiere) | 12 W |
| Consum energie (gata de operare) | 4,5 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,7 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,15 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows Vista, Windows XP Professional x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2003 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2012 x64, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 x64 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 375 milimetri |
| Adâncime | 347 milimetri |
| Înălţime | 179 milimetri |
| Greutate | 3,9 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 8100 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 6500 pagini |
| Cabluri incluse | AC |
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Tehnologia tipăririi
- Cu jet de cerneală
- Imprimarea duplex
- Nu
- Rezoluţia maximă
- 5760 x 1440 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 33 ppm
- Culori de imprimare
- Negru, Magenta, Cyan, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 4
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 100 foi
- Capacitate totală ieșire
- 30 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A5, A6
- Imprimare directă
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Nu
- Tip scanner
- Scaner plat
- Trimitere faxuri
- Nu
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 2400 DPI
- Funcții duplex
- Imprimă
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

















