Descoperă categoriile noastre
Multif. laser A4 fax mono HP LaserJet Enterprise MFP M528f 1PV65A
1PV65A
8.553,12 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP LaserJet Enterprise MFP M528f, Imprimare,copiere,scanare,fax, Imprimare prin port USB frontal; scanare către e-mail; imprimare faţă-verso; scanare faţă-verso, Cu laser, Imprimare mono, 1200 x 1200 DPI, Copiere mono, A4, Negru, Alb
HP LaserJet Enterprise MFP M528f, Imprimare,copiere,scanare,fax, Imprimare prin port USB frontal; scanare către e-mail; imprimare faţă-verso; scanare faţă-verso. Tehnologia tipăririi: Cu laser, Imprimare: Imprimare mono, Rezoluţia maximă: 1200 x 1200 DPI. Copiere: Copiere mono, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 600 DPI. Rezoluţia optică de scanare: 600 x 600 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax mono. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Culoarea produsului: Negru, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimare | Imprimare mono |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 66 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere mono |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 43 cpm |
| Scanare | |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 DPI |
| Scanează către | E-mail, USB |
| Viteză scanare (negru) | 6,5 ppm |
| Formatele de imagine suportate | JPEG, TIF |
| Formate de documente suportate | HTML, PDF, RTF, TXT, XPS |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Rezoluție fax (negru) | 400 x 400 DPI |
| Viteză transmitere fax | 3 secunde/pagini |
| Viteză modem | 33,6 Kbit/s |
| Memorie fax | 500 pagini |
| Reapelare automată | Da |
| Difuzare a programelor de fax | 210 locatii |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 150000 pagini pe luna |
| Expeditor digital | Da |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Culori de imprimare | Negru |
| Limbi pagină descriere | PCL 3, PCL 5, PCL 6, PDF |
| Sarcini multiple - All-In-One | Da |
| Segment HP | Enterprise |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 550 foi |
| Capacitate totală ieșire | 250 foi |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 foi |
| Tip alimentare hârtie | Tipar |
| Număr maxim tăvi intrare | 5 |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Casetă coli dimensiune card, Antet, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Rough paper, Folii transparente |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5, B6 |
| Conexiune | |
| Interfețe standard | Ethernet, USB 2.0 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 4 |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 1250 Mega bites |
| Capacitate internă de stocare | 500 Giga Bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 6,8 dB |
| Nivel intensitate sunet (scanare) | 52 dB |
| Nivel sunet (standby) | 25 dB |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Diagonala afișajului | 20,3 cm (8") |
| Rezoluţie de afişare | 1024 x 768 Pixel |
| Ecran tactil | Da |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (operare medie) | 629 W |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 629 W |
| Consum energie (gata de operare) | 28,8 W |
| Consum de energie (în repaos) | 5,3 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,74 W |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 482 milimetri |
| Adâncime | 496 milimetri |
| Înălţime | 497 milimetri |
| Greutate | 21,9 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 735 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 592 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 613 milimetri |
| Greutatea pachetului | 29,2 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433100 |
| Greutate brută palet | 199 g |
| Straturi per palet | 3 buc. |
| Produse per palet | 6 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1973 milimetri |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere mono
- Imprimare
- Imprimare mono
- Tehnologia tipăririi
- Cu laser
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 1200 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 66 ppm
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 150000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru
- Număr cartușe de tipărire
- 1
- Număr total tăvi intrare
- 2
- Capacitate totală intrare
- 550 foi
- Capacitate totală ieșire
- 250 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A5, A6
- Ethernet LAN
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Memorie internă
- 1250 Mega bites
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 600 DPI
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax mono
- Rezoluţia optică de scanare
- 600 x 600 DPI
- Culoarea produsului
- Negru, Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








