Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 HP Smart Tank 585 1F3Y4A
1F3Y4A
1.198,32 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Smart Tank Imprimantă 585 All-in-One, Acasă şi biroul de acasă, Imprimare, copiere, scanare, Wireless; rezervor de imprimantă de mare volum; imprimare de la telefon sau tabletă; scanare în PDF, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Albastru, Gri, Alb
HP Smart Tank Imprimantă 585 All-in-One, Acasă şi biroul de acasă, Imprimare, copiere, scanare, Wireless; rezervor de imprimantă de mare volum; imprimare de la telefon sau tabletă; scanare în PDF. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 5 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 1200 x 1200 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Funcții duplex: Copie. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Albastru, Gri, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 12 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 5 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter) | 22 ppm |
| Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter) | 16 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 14 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 21 s |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 1200 x 1200 DPI |
| Numărul maxim de copii | 99 copii |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner plat |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Formatele de imagine suportate | JPEG |
| Formate de documente suportate | |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Drivere de scanare | TWAIN |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 3000 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Copie |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI, PCLm, URF |
| Caractere imprimantă | PCL |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Acasă, Biroul de acasă |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 100 foi |
| Capacitate totală ieșire | 30 foi |
| Alimentare documente automată (ADF) | Nu |
| Număr maxim tăvi intrare | 1 |
| Capacitate maximă de alimentare | 100 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 30 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 216 x 356 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie glasată, Hârtie mată, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | 10 |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15 cm |
| Formatele de hârtie foto (imperial) | 4x6,5x7,8x10 |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Conectivitate opţională | USB 2.0 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint |
| Performanță | |
| Memorie internă | 64 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 64 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 980 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Albastru, Gri, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Afișaj color | Nu |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (gata de operare) | 3,023 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,096 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,109 W |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 434,7 milimetri |
| Adâncime | 361,5 milimetri |
| Înălţime | 157,3 milimetri |
| Greutate | 5,03 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 495 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 198 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 478 milimetri |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | USB |
| Date logistice | |
| Straturi per palet | 5 buc. |
| Produse per palet | 60 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1218,9 x 1016 x 2389,9 milimetri (48 x 40 x 94.1") |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 12 ppm
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 3000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 4
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 100 foi
- Capacitate totală ieșire
- 30 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A6
- Imprimare directă
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Memorie internă
- 64 Mega bites
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 1200 x 1200 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner plat
- Trimitere faxuri
- Nu
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Funcții duplex
- Copie
- Culoarea produsului
- Albastru, Gri, Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




