Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 HP Deskjet 2723e AIO 26K70B
26K70B
341,65 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP DeskJet 2723e, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Roşu, Alb
HP DeskJet 2723e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 300 x 300 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Culoarea produsului: Roşu, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 7,5 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 300 x 300 DPI |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner plat |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 1000 pagini pe luna |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI,URF |
| Ţara de origine | China |
| Cartușe de schimb | 3YM61AE, 3YM62AE, 3YM60AE, 3YM63AE |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Capacitate totală intrare | 60 foi |
| Capacitate totală ieșire | 25 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4 |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Performanță | |
| Memorie internă | 64 Mega bites |
| Design | |
| Culoarea produsului | Roşu, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (gata de operare) | 2,5 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,1 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,15 W |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 425 milimetri |
| Adâncime | 304 milimetri |
| Înălţime | 154 milimetri |
| Greutate | 3,42 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 475 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 191 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 354 milimetri |
| Greutatea pachetului | 4,58 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 3,42 kilograme
- Garantie
- 12 luni
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 7,5 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Manualul
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 1000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI,URF
- Ţara de origine
- China
- Capacitate totală intrare
- 60 foi
- Capacitate totală ieșire
- 25 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Hârtie fotografică, Hârtie simplă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4
- Imprimare directă
- Nu
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Standarde Wi-Fi
- 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consum energie (gata de operare)
- 2,5 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,15 W
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -40 - 60 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 15 - 80%
- Lățime
- 425 milimetri
- Adâncime
- 304 milimetri
- Înălţime
- 154 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 475 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 191 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 354 milimetri
- Greutatea pachetului
- 4,58 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Securitate dinamică HD
- Da
- Memorie internă
- 64 Mega bites
- Umiditate relativă la depozitare (H-H)
- 5 - 90%
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 300 x 300 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner plat
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 297 milimetri
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPEG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- Trimitere faxuri
- Nu
- Ecran
- LCD
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Consum de energie (în repaos)
- 1,1 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Rezoluţia culorii
- 4800 x 1200 DPI
- Cartușe de schimb
- 3YM61AE, 3YM62AE, 3YM60AE, 3YM63AE
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




