Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 HP Deskjet 4122e AIO 26Q92B
26Q92B
277,53 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP DeskJet 4122e, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Gri, Alb
HP DeskJet 4122e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 300 x 300 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax mono. Funcții duplex: Imprimă. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Culoarea produsului: Gri, Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter) | 16 ppm |
| Marginea de sus a tipăririi (min) | 3 milimetri |
| Marginea de jos a printării (min) | 1,27 cm |
| Marginea din stânga de tipărire (min) | 3 milimetri |
| Marginea din dreapta de tipărire (min) | 3 milimetri |
| Imprimare fără margini | Nu |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 300 x 300 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 6 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 3 cpm |
| Numărul maxim de copii | 9 copii |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Versiune TWAIN | 2,1 |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Reapelare automată | Nu |
| Redirecţionarea faxurilor | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 1000 pagini pe luna |
| Volum de lucru (recomandat) | 100 - 300 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Imprimă |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI,PCLm,URF |
| Sarcini multiple - All-In-One | Nu |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Biroul de acasă |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 60 foi |
| Capacitate totală ieșire | 25 foi |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 60 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 1 |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A6 |
| Dimensiuni plicuri | DL |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 64 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Design | |
| Culoarea produsului | Gri, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (gata de operare) | 2,5 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,1 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,15 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,18 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Cerneală instant HP | Da |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Alte sisteme de operare suportate | Crom |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 90% |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 428 milimetri |
| Adâncime | 332 milimetri |
| Înălţime | 200 milimetri |
| Greutate | 4,82 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 475 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 242 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 405 milimetri |
| Greutatea pachetului | 6,19 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Alte caracteristici | |
| Memorie volatilă | 20 Mega bites |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 4,82 kilograme
- Garantie
- 12 luni
- Bluetooth
- Da
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Moduri de imprimare față-verso
- Manualul
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 1000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI,PCLm,URF
- Ţara de origine
- China
- Segment HP
- Biroul de acasă
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 60 foi
- Capacitate totală ieșire
- 25 foi
- Număr maxim tăvi intrare
- 1
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Plicuri, Hârtie fotografică, Hârtie simplă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A6
- Imprimare directă
- Nu
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Standarde Wi-Fi
- 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint,Mopria Print Service
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consum energie (gata de operare)
- 2,5 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,15 W
- Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE)
- 0,18 kWh/săptămână
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Windows 10,Windows 7
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -40 - 60 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 15 - 80%
- Certificate de sustenabilitate
- EPEAT Silver
- Lățime
- 428 milimetri
- Adâncime
- 332 milimetri
- Înălţime
- 200 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 475 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 242 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 405 milimetri
- Greutatea pachetului
- 6,19 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Securitate dinamică HD
- Da
- Memorie internă
- 64 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Umiditate relativă la depozitare (H-H)
- 5 - 90%
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 300 x 300 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 297 milimetri
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax mono
- Dimensiuni plicuri
- DL
- Ecran
- LCD
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 6 cpm
- Numărul maxim de copii
- 9 copii
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Scala nivel culoare gri
- 256
- Versiune TWAIN
- 2,1
- Volum de lucru (recomandat)
- 100 - 300 pagini pe luna
- Sarcini multiple - All-In-One
- Nu
- Consum de energie (în repaos)
- 1,1 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Funcții duplex
- Imprimă
- Imprimare fără margini
- Nu
- Redirecţionarea faxurilor
- Da
- Alimentare documente automată (ADF)
- Da
- Rezoluţia culorii
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de copiere (calitate normală, color, A4)
- 3 cpm
- Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter)
- 20 ppm
- Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter)
- 16 ppm
- Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF)
- 60 foi
- Reapelare automată
- Nu
- Marginea de sus a tipăririi (min)
- 3 milimetri
- Marginea de jos a printării (min)
- 1,27 cm
- Marginea din stânga de tipărire (min)
- 3 milimetri
- Marginea din dreapta de tipărire (min)
- 3 milimetri
- Cerneală instant HP
- Da
- Memorie volatilă
- 20 Mega bites
- Alte sisteme de operare suportate
- Crom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



