Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP Z3700, Wireless, Dragonfly
V0L81AA
98,55 lei
Ultimele produse
Termen de livrare: 4 zile
HP Mouse wireless Z3700, albastru, Ambidextru, Optice, RF fără fir, 1200 DPI, Negru, Albastru
HP Z3700 Wireless Mouse - Dragonfly BlueHP Mouse wireless Z3700, albastru. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru, Albastru
HP Mouse wireless Z3700, albastru. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru, Albastru
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 3 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1200 DPI |
| Utilizare recomandată | PC/notebook |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru, Albastru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Segment HP | Acasă |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101 milimetri |
| Adâncime | 60 milimetri |
| Înălţime | 25,3 milimetri |
| Greutate | 50 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Receptor nano |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 198 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 139 milimetri |
| Greutatea pachetului | 150 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Ţara de origine | China |
- Garantie
- 24
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 3
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru, Albastru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







