Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse HP Z3700, Wireless, Negru cu rosu
V0L82AA
160,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Mouse wireless Z3700, roşu, Ambidextru, Optice, RF fără fir, 1200 DPI, Negru, Roşu
HP Z3700 Red Wireless MouseHP Mouse wireless Z3700, roşu. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1200 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru, Roşu
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 3 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1200 DPI |
| Utilizare recomandată | PC/notebook |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Segment HP | Acasă |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AA |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101 milimetri |
| Adâncime | 60 milimetri |
| Înălţime | 25,3 milimetri |
| Greutate | 50 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Receptor nano |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 198 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 139 milimetri |
| Greutatea pachetului | 150 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Ţara de origine | China |
- Garantie
- 24
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 3
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru, Roşu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi










