Descoperă categoriile noastre
Monitor Samsung LS27R350FHRXEN, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Gri
LS27R350FHRXEN
727,06 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung LS27R350FHRXEN, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Gri
Samsung LS27R350FHRXEN. Diagonala afișajului: 68,6 cm (27"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel, Tip HD: Full HD, Tehnologie de afișare: LED, Timp de răspuns: 5 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Montaj VESA. Culoarea produsului: Gri
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Diagonală ecran (metric) | 68,6 cm |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 72% |
| Performanță | |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Gri |
| Nume culoare | Dark blue gray |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Nu |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Portul DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Mufă jack CC-intrare | Nu |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 75 x 75 milimetri |
| Montare pe perete | Da |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 20 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 20 W |
| Consum de energie (max) | 25 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 611,7 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 250,5 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 463 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 4,5 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 611,7 milimetri |
| Adâncime (fără stand) | 51,3 milimetri |
| Înălțime (fără stand) | 359,9 milimetri |
| Greutate (fără stand) | 3,5 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 715 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 164 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 455 milimetri |
| Greutatea pachetului | 6 kilograme |
- Garantie
- 24
- Tip hd
- Full hd
- Hdmi
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- IPS
- Tehnologie de afișare
- LED
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 1000:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 75 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.7 milioane de culori
- AMD FreeSync
- Da
- Difuzoare încorporate
- Nu
- Hub USB încorporat
- Nu
- Montaj VESA
- Da
- Clasă eficiență energetică (HDR)
- E
- Consum energetic (HDR) la 1000 de ore
- 20 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 20 W
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi