Descoperă categoriile noastre
Monitor Philips 3000 series 32E1N3600LA/00, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
32E1N3600LA/00
1.722,90 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips 3000 series 32E1N3600LA/00, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
Philips 3000 series 32E1N3600LA/00. Diagonala afișajului: 80 cm (31.5"), Rezoluţie de afişare: 2560 x 1440 Pixel, Tip HD: Quad HD, Tehnologie de afișare: LCD, Timp de răspuns: 4 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Difuzoare încorporate. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montaj VESA. Culoarea produsului: Negru
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 80 cm (31.5") |
| Rezoluţie de afişare | 2560 x 1440 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Quad HD |
| Tip panou | VA |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 cd/m² |
| Timp de răspuns | 4 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 ms |
| Nivel pixel | 0,2724 x 0,2724 milimetri |
| Densitate pixeli | 93,24 ppi |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 - 114 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 - 75 Hz |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 cm |
| Diagonală ecran (metric) | 80 cm |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25% |
| Duritate suprafață | 3H |
| Model culori RGB | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 122% |
| Acoperire NTSC (tipică) | 97,4% |
| Ecran sRGB | Da |
| Performanță | |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | Power Delivery |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 W |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Certificare | CB, CE Mark, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC Class B, ICES-003, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 W |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Unghi de înclinare | -5 - 20° |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 38 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 46,3 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 80% |
| Altitudinea de operare | 0 - 3658 m |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 - 12192 m |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, USB tip C către USB tip C, AC |
| Manual | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 715 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 248 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 514 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 8,89 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 715 milimetri |
| Adâncime (fără stand) | 62 milimetri |
| Înălțime (fără stand) | 420 milimetri |
| Greutate (fără stand) | 7,21 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 930 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 162 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 517 milimetri |
| Greutatea pachetului | 11,6 kilograme |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | RoHS |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Alte caracteristici | |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Adâncime | 62 milimetri |
| Întretimp între eşecuri | 50000 h |
| Clasă eficiență energetică (veche) | G |
- Garantie
- 36
- Tip hd
- Quad HD
- Hdmi
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă
- Diagonala afișajului
- 80 cm (31.5")
- Rezoluţie de afişare
- 2560 x 1440 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- VA
- Tehnologie de afișare
- LCD
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 3000:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 75 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.7 milioane de culori
- NVIDIA G-SYNC
- Nu
- AMD FreeSync
- Da
- Difuzoare încorporate
- Da
- Cameră încorporată
- Nu
- Hub USB încorporat
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Ajustare a înălţimii
- Nu
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- G
- Clasă eficiență energetică (HDR)
- Indisponibil
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 38 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 46,3 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Slot cablu de siguranță
- Da
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi