Descoperă categoriile noastre
Monitor Dell 24 inch, home | office, TFT, Full HD (1920 x 1080), Wide, 250 cd/mp, 5 ms sau 8 ms, Negru
210-BBSD
967,25 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor Dell 24 inch, home | office, TFT, Full HD (1920 x 1080), Wide, 250 cd/mp, 5 ms sau 8 ms, Negru
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 60,5 cm (23.8") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Tip retroiluminare | LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 8 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Timp răspuns (rapid) | 5 ms |
| Nivel pixel | 0,2745 x 0,2745 milimetri |
| Densitate pixeli | 93 ppi |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 - 83 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 - 75 Hz |
| Diagonală ecran (metric) | 60,5 cm |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Model culori RGB | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 72% |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| HDCP | Da |
| Wi-Fi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Unghi de înclinare | -5 - 21° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 kWh |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 16 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 16 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 W |
| Consum de energie (max) | 28 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lăţime (cu stand) | 552,6 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 171 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 420,4 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 3,55 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 55,3 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,97 cm |
| Înălțime (fără stand) | 33,2 cm |
| Greutate (fără stand) | 3,2 kilograme |
| Lățime ramă (lateral) | 1,28 cm |
| Lățime ramă (sus) | 1,28 cm |
| Lățime ramă (jos) | 2,23 cm |
| Greutatea pachetului | 5,5 kilograme |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Gold |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |
- Categorie
- Monitoare PC
- Diagonala
- 24 inch
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi