Descoperă categoriile noastre
Monitor LED IPS Viewsonic 27', 4K UHD, DisplayPort, Vesa, Negru
VX2776-4K-MHD
1.467,46 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor LED IPS Viewsonic 27', 4K UHD, DisplayPort, Vesa, Negru
Descoperiți detalii uimitoare cu performanța Ultra HD
VX2776-4K-mhd are o rezoluție Ultra HD 3840 x 2160, care este de 4 ori mai mare decât Full HD. Acest lucru duce la detalii mai mari ale imaginii și mai mult conținut pe ecran. Imaginile uimitoare și detaliile minunate fac din VX2776-4K-mhd o capodoperă cu adevărat captivantă.
HDR10 oferă contrast stelar și precizie de culoare
VX2776-4K-mhd este compatibil cu gama dinamică HDR10 standard din industrie, astfel încât culoarea, luminozitatea și contrastul sunt mai definite și depășesc capacitățile monitoarelor obișnuite.
Claritate din orice unghi
Bucurati-va de culori precise si vii, cu niveluri consistente de luminozitate, indiferent de punctul dvs. de vedere. Cu tehnologia panoului SuperClear® IPS, monitorul ofera aceeasi calitate a imaginii, indiferent daca priviti ecranul de sus, de jos, din fata sau din lateral.
Design premium
Monitorul are o estetica de design inspirata de arhitectura, combinata cu factori de forma moderni, cum ar fi un profil subtire, o rama moderna fara marini si un suport triunghiular unic.
Miliardele de culori
Prin utilizarea culorii de 10 biți (8 biți + FRC), VX2776-4K-mhd este capabil să producă o paletă de culori de peste un miliard de culori, rezultând o reproducere mai bogată și mai vie a culorilor, gradiente mai fine și o tranziție mai naturală între nuanțe.
Conectivitate flexibilă
Un DisplayPort și două intrări HDMI oferă o gamă largă de compatibilitate, oferindu-vă flexibilitate atunci când vă conectați dispozitivele.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 3840 x 2160 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Tip panou | AH-IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1300:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.073 miliarde de culori |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 cd/m² |
| Timp de răspuns | 4 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Raport contrast (dinamic) | 80000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 milimetri |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 15 - 160 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 40 - 75 Hz |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 cm |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 10 bit |
| Acoperire sRGB (tipic) | 110% |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 5 W |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Argint |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Portul DVI | Nu |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| HDCP | Da |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Unghi de înclinare | -3 - 20° |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 14 |
| Priza si Pornire | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 27 kWh |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 27 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 43 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Consum energie (PowerSave) | 33 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 90% |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lăţime (cu stand) | 616 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 184 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 451 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 5,6 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 61,6 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,6 cm |
| Înălțime (fără stand) | 36,6 cm |
| Greutate (fără stand) | 5 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 697 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 132 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 462 milimetri |
| Greutatea pachetului | 7 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |
- Categorie
- Monitoare PC
- Garantie
- 24
- Diagonala
- 27 inch
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi














