Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad S145 AST, FHD, Procesor AMD A9-9425, 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5, Platinum Grey
81N300MPRM
2.186,13 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad S145 AST, FHD, Procesor AMD A9-9425 (1M Cache, up to 3.7 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5, Free DOS, Platinum Grey
Comanda acum Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad S145 AST, FHD, Procesor AMD A9-9425 (1M Cache, up to 3.7 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5, Free DOS, Platinum Grey pe Roua. Livrare rapida, stoc pentru mii de produse - www.roua.ro
| Denumire: | Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad S145 AST, FHD, Procesor AMD A9-9425 (1M Cache, up to 3.7 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5, Free DOS, Platinum Grey |
| Cod producator: | 81N300MPRM |
| Garantie comerciala: | 24 luni, 6 luni acumulator |
| Garantie de conformitate: | 24 luni |
| Tip Notebook | |
| Platforma | IdeaPad S145 |
| Categorie | Multimedia |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Format | Full HD |
| Iluminare | LED backlight |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Tehnologie ecran | TN |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 220 nits |
| Procesor | |
| Producator | AMD |
| Nume | AMD A9-9425 (1M Cache, up to 3.7 GHz) |
| Familie | A Series APU |
| Model | 9425 |
| Nucleu | Stoney Ridge |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 2 |
| Frecventa | 3,1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,7 GHz |
| Cache L2 | 1 MB |
| Tehnologie | 28 nm |
| Procesor grafic integrat | Radeon R5 |
| Putere maxima disipata | 25 W |
| Memorie | |
| Capacitate | 4 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa | 2133 MHz |
| Sloturi RAM | 1 |
| Slot 1 | 4 GB |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tip SSD | 2.5 inch |
| Placa Video | |
| Producator chipset | AMD |
| Seria | Radeon |
| Model | R5 |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Placa video | Integrata |
| Unitate Optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Altele | Nu are unitate optica integrata |
| Sunet | |
| Sunet | HD Audio |
| Boxe | 2-way |
| Microfon incorporat | Da |
| Putere boxe | 2x 1.5 W |
| Sistem | Stereo |
| Tehnologii | Dolby Audio |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.2 |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Audio Jack | 1x Combo |
| Baterie | |
| Tip | Li-ion |
| Putere | 30 Whr |
| Adaptor | 45 W |
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni | 362.2 x 251.5 x 19.9 mm |
| Greutate | 1.85 kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Securitate | |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Suport TPM | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | 4-in-1 |
| Carduri suportate | SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Tastatura |
6-row Multimedia FN keys |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura layout | English |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Diverse | |
| Culoare | Gri |
| Carcasa | Elemente finisate din plastic |
Comanda acum Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad S145 AST, FHD, Procesor AMD A9-9425 (1M Cache, up to 3.7 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5, Free DOS, Platinum Grey pe Roua. Livrare rapida, stoc pentru mii de produse - www.roua.ro
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi












