Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop ACER Extensa 15 EX215-54-36EB, Intel Core i3-1115G4 pana la 4.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, Negru
NX.EGJEX.00R
1.789,47 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ACER Extensa 15
Acest laptop entry-level va ofera toata performanta de care aveti nevoie, indiferent daca sunteti acasa sau la serviciu. Si cu un procesor Intel® Core™1 pregatit, toate aplicatiile tale ruleaza intr-un ritm constant.
Productivitate crescuta
Pentru o performanta mai buna, Extensa 15 foloseste procesoare Intel® Core™1, are pana la 16 GB1 de memorie si ofera suficienta putere pentru a va ajuta pe parcursul zilei de lucru2. Munca, joaca sau relaxare, faceti totul cu o productivitate crescuta.

Afisaj bogat in culori
Ecranul Full HD1 pastreaza imaginile si videoclipurile uimitoare, in timp ce marginea ingusta ofera mai mult spatiu vizibil. Pentru a proteja ochii utilizatorului de lumina albastra daunatoare, acesta include si Acer BlueLightShield™.

Stocare de mare viteza
Cu o combinatie de pana la 1 TB M.2 PCIe SSD1 si pana la 2 TB HDD1 – utilizatorii au o multime de spatiu de stocare pentru toate fisierele de lucru si multe altele.

Securitate impecabila
Obtineti securitate si gestionare la nivel de intreprindere cu TPM bazat pe firmware si blocare Kensington pentru a oferi protectie fizica datelor dvs.

O multime de porturi
Cu trei porturi USB, doua USB 3.2 Gen 1 si un USB 2.0, sunteti intotdeauna pregatit pentru orice situatie – indiferent daca va conectati pentru o prezentare sau folositi cele mai noi periferice.

Ramai conectat
Utilizatorii primesc actualizari usoare ale celor mai recente informatii cu o gama completa de optiuni de conectivitate. Wi-Fi 5 (802.11ac) ofera acces rapid la internet. Pentru apeluri video imbunatatite, acest laptop include si camera si microfoane optimizate.
Specificatii:
Ecran
| Tip ecran | LED |
|---|---|
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Dimensiune ecran | 15.6 inch |
| Ecran Touch | Nu |
| Format ecran | Full HD |
| Alte caracteristici display | 16:9, ComfyView, Acer BlueLightShield |
Procesor
| Tip procesor | Intel Core i3 |
|---|---|
| Producator procesor | Intel |
| Model procesor | 1115G4 |
| Generatie | 11 |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3 |
| Frecventa maxima (GHz) | 4.1 |
| Cache (MB) | 6 |
| Tehnologie | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
Memorie RAM
| Capacitate RAM | 8 GB |
|---|---|
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa (MHz) | 3200 |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Sloturi de memorie | 2 |
| Slot 1 | 4 GB |
| Slot 2 | 4 GB |
Unitate stocare
| Tip stocare | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Slot M.2 | Da |
Placa video
| Producator chipset video | Intel |
|---|---|
| Procesor video | Intel UHD Graphics |
| Tip placa video | Integrata |
Multimedia
| Difuzoare | Da |
|---|---|
| Tehnologie audio | Realtek ALC255(HDA) |
| Microfon | Da |
| Tip unitate optica | Fara unitate optica |
| Webcam | HD |
Comunicatii
| Ethernet | 10/100/1000 |
|---|---|
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth | v5.1 |
Porturi
| USB 2.0 | 1 |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 Type A Gen 1 | 2 |
| Cititor de carduri | 1 port combinat casti/microfon |
Alimentare
| Baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Numar celule | 36Wh |
| Autonomie baterie (ore) | Pana la 8 ore (Autonomia variaza in functie de configuratie si modalitatea utilizare) |
Software
| Sistem operare | Free DOS |
|---|
Informatii suplimentare
| Tastatura iluminata | Nu |
|---|---|
| Tastatura numerica | Da |
| Securitate | Kensington Lock |
| Carcasa | Plastic |
| Continut pachet | Laptop, Incarcator, Documentatie |
| Facilitati | Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple |
Altele
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 36.3 x 23.8 x 1.9 |
| Greutate (Kg) | 1.9 |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




