Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
NB V15-ADA R5-3500U 15"/8/512GB DOS 82C7008JRM LENOVO
82C7008JRM
2.326,17 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' V15 ADA, FHD, Procesor AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.70 GHz), 8GB DDR4, 512GB SSD, Radeon Vega 8, No OS, Iron Grey
| Denumire: | Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' V15 ADA, FHD, Procesor AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.70 GHz), 8GB DDR4, 512GB SSD, Radeon Vega 8, No OS, Iron Grey |
| Cod producator: | 82C7008JRM |
| Garantie comerciala: | 24 luni, 6 luni acumulator |
| Garantie de conformitate: | 24 luni |
| Tip Notebook | |
| Platforma | V15 |
| Categorie | Business |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Format | Full HD |
| Iluminare | LED backlight |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Tehnologie ecran | TN |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 220 nits |
| Procesor | |
| Producator | AMD |
| Nume | AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.70 GHz) |
| Familie | Ryzen 5 |
| Model | 3500U |
| Nucleu | Ryzen |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2,1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,7 GHz |
| Cache L2 | 2 MB |
| Cache L3 | 4 MB |
| Tehnologie | 12 nm |
| Procesor grafic integrat | Radeon Vega 8 |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Memorie | |
| Capacitate | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Placa Video | |
| Producator chipset | AMD |
| Seria | Radeon |
| Model | Vega 8 |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Placa video | Integrata |
| Unitate Optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Altele | Nu are unitate optica integrata |
| Sunet | |
| Sunet | HD Audio |
| Boxe | 2-way |
| Microfon incorporat | Da |
| Putere boxe | 2x 1.5 W |
| Sistem | Stereo |
| Tehnologii | Dolby Audio |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Audio Jack | 1x Combo |
| Baterie | |
| Tip | Li-ion |
| Numar celule | 2 |
| Putere | 35 Whr |
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni | 362.2 x 251.5 x 19.9 mm |
| Greutate | 1.85 kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Securitate | |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Suport TPM | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | 4-in-1 |
| Carduri suportate | SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Tastatura | 6-row Spill-resistant Multimedia FN keys |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura layout | English |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Diverse | |
| Culoare | Gri |
| Carcasa | Elemente finisate din plastic |
Comanda acum Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' V15 ADA, FHD, Procesor AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.70 GHz), 8GB DDR4, 512GB SSD, Radeon Vega 8, No OS, Iron Grey pe Roua. Livrare rapida, stoc pentru mii de produse - www.Roua.ro
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




