Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop HP 15s-fq1062nq, Intel i5-1035G1, SSD 256 GB, 4 GB RAM, Intel UHD Graphics, No OS, Albastru
45506669
2.745,38 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
| Laptop HP 15s-fq1062nq, Intel i5-1035G1, SSD 256 GB, 4 GB RAM, Intel UHD Graphics, No OS, Albastru | ||
![]() |
||
| Laptop subtire si de incredere, cu un ecran generos Ramaneti conectat la ceea ce conteaza cel mai mult cu durata de viata a bateriei mare si designul subtire si portabil, cu margini micro-edge. Creat pentru a va mentine productiv de oriunde, laptopul cu diagonala HP 39.6 cm (15.6 ") ofera performante fiabile si un afisaj expansiv - care va permite sa faceti streaming, sa navigati si sa parcurgeti rapid sarcinile de dimineata pana seara |
||
| Ia-l oriunde. Vezi mai mult. Cu designul sau subtire si usor, afisaj micro-edge de 6,5 mm, cu raportul sau de 81% pentru ecran. |
![]() |
|
| Performanta fiabila pentru fiecare zi Suficient de puternic pentru a face fata celor mai aglomerate zile, acest PC este dotat cu un procesor Intel® si stocare fiabila bazata pe flash. |
![]() |
|
| Alimentat si productiv. Ziua intreaga. Cu o durata lunga de viata a acumulatorului si tehnologia de incarcare rapida, acest laptop iti permite sa lucrezi, sa vizionezi si sa ramai conectat toata ziua. Tastatura tactila integrata si precisa, cu suport multi-atingere, accelereaza navigarea si productivitatea. |
||
| Procesor Intel® Core™ din generatia a 10-a Beneficiezi de putere si performanta de raspuns rapid pentru a-ti creste productivitatea. Bucura-te de divertisment captivant si joaca jocuri, reda in flux si creeaza continut cu performante accelerate. |
||
| Conector USB 3.1 Cu cea mai populara conexiune USB din lume, puteti sa conectati simplu oricare dintre dispozitivele USB existente si sa beneficiati de viteze de transfer al datelor de zece ori mai mari decat cu USB 2.0. |
||
| Doua difuzoare frontale Cresteti volumul pentru muzica, filmul sau jocul preferat. Cand sunetul este directionat catre dumneavoastra, nimic nu intervine intre dumneavoastra si divertisment. |
||
| Camera HD HP TrueVision Purtati conversatii video foarte clare, chiar si in lumina scazuta si transformati fiecare conversatie intr-o experienta fata in fata, ca un mod mai bun de a tine legatura. |
||
| Ecran cu micro-margini Prin incadrarea unui ecran mai mare intr-un cadru mai mic, aceasta masca foarte subtire, greu vizibila revolutioneaza aspectul afisajului cu un design frumos si eficient. |
||
| Design subtire Transportati simplu acest PC subtire si usor dintr-o camera in alta sau in calatorie. Cand PC-ul va insoteste oriunde, este mai simplu ca oricand sa ramaneti productiv si sa va distrati. |
||
| Afisaj revolutionar Foloseste un afisaj revolutionar si vezi mai mult din ceea ce iti place cu acest design cu rama ingusta. Bucura-te de o experienta multimedia captivanta cu o zona maximizata. |
||
| Microfon dual-array Cu doua microfoane si software avansat pentru reducerea zgomotului, va veti auzi extrem de clar cand purtati conversatii video sau cand va inregistrati |
||
| HP Fast Charge Cand laptopul nu mai are multa energie, nimeni nu are timp sa astepte ore intregi pentru a-l reincarca. Opreste dispozitivul si incarca-l de la 0 pana la 50% din capacitate in aproximativ 45 de minute |
||
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1035G1 |
| Arhitectura | Ice Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa nominala | 1 GHz |
| Cache | 6144 KB |
| Frecventa Turbo Boost | 3.6 GHz |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | WLED SVA |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 220 niti |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | Nu |
Memorie
| Capacitate memorie | 4 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Frecventa | 2666 MHz |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCI Express |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x USB 3.1 type C 1 x Audio Out/Microfon |
| Cititor de carduri | SD SDHC SDXC |
| Wireless | 802.11 b/g/n/ac |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Software
| Sistem de operare | Free DOS |
Caracteristici generale
| Platforma producator | HP Laptop |
| Tastatura numerica | Da |
| Dimensiuni (W x H x D) | 358.5 x 17.9 x 242 mm |
| Greutate | 1.69 Kg |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Accesorii incluse | Adaptor 45W |
| Autonomie baterie | 10 h |
| Culoare | Albastru |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura Chiclet HP Imagepad cu suport pentru gesturi de multi-atingere |
Comanda acum Laptop HP 15s-fq1062nq, Intel i5-1035G1, SSD 256 GB, 4 GB RAM, Intel UHD Graphics, No OS, Albastru pe Roua. Livrare rapida, stoc pentru mii de produse - www.Roua.ro
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







