Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop LENOVO IdeaPad 3 15ARE05, AMD Ryzen 3-4300U 3.7GHz, 15.6" Full HD, 4GB, SSD 256GB, AMD Radeon Graphics, Free DOS, gri
81W4002SRM
1.931,93 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop LENOVO IdeaPad 3 15ARE05, AMD Ryzen 3-4300U pana la 3.7GHz, 15.6" Full HD, 4GB, SSD 256GB, AMD Radeon Graphics, Free DOS, gri
Mai mult pentru mai putin
Desi poate avea pret ca un laptop de zi cu zi, IdeaPad 3 este ceva mai mult. Sustinut de un procesor mobil AMD Ryzen si de stocare in stare solida, acest dispozitiv depaseste asteptarile. Mai mult, fie ca lucrati la bugetul personal sau pregatiti o foaie de calcul, tastatura numerica la indemana va va grabi productivitatea.
Excelent pentru divertisment
Margini inguste pe doua parti va permit sa beneficiati la maxim de afisajul tactil HD IdeaPad 3 al laptopului si sa prezentati un aspect curat, contemporan. Difuzoarele duale imbunatatite cu un sunet augument Dolby Audio ™, astfel incat veti iubi ceea ce auzi, precum si ceea ce vedeti.
Confidentialitate la indemana
Cand vine vorba de confidentialitate, uneori abordarea simpla functioneaza cel mai bine. De aceea, am conceput laptopul IdeaPad 3 cu un obturator fizic pentru webcam. Dupa ce ati terminat cu video-conferinta, trebuie doar sa inchideti obturatorul.
Ecran
| Tip ecran | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Dimensiune ecran (inch) | 15.6 |
| Ecran Touch | Nu |
| Format ecran | Full HD |
| Finisaj ecran | Antireflex |
| Alte caracteristici display | TN 220nits |
Procesor
| Tip procesor | AMD Ryzen 3 |
| Producator procesor | AMD |
| Model procesor | 4300U |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.7 |
| Frecventa maxima (GHz) | 3.7 |
| Cache (MB) | 6 |
| Tehnologie | 7 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon™ Graphics |
Memorie RAM
| Capacitate RAM (GB) | 4 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa (MHz) | 2400 |
| Memorie maxima (GB) | 12 |
| Sloturi de memorie | 1 |
| On board | 4 GB |
Unitate stocare
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate stocare (GB) | 256 |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Slot M.2 | Da |
Placa video
| Producator chipset video | AMD |
| Procesor video | AMD Radeon Graphics |
| Tip placa video | Integrata |
Multimedia
| Difuzoare | 1.5W x 2 |
| Tehnologie audio | HD Audio, Dolby Audioo |
| Microfon | Da |
| Tip unitate optica | Fara unitate optica |
| Webcam | 0.3 Mp |
Comunicatii
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth | v5.0 |
Porturi
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.1 Type A Gen 1 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | 1 combo jack |
| Cititor de carduri | 4 in 1: MMC, SD, SDHC, SDXC |
Alimentare
| Baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 35Wh |
Software
| Sistem operare | Free DOS |
Informatii suplimentare
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Layout tastatura | EN |
| Securitate | FW TPM 2.0 |
| Carcasa | PC / ABS |
| Facilitati | Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple; |
| Continut pachet | Laptop, Incarcator |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
Altele
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 36.22 x 25.34 x 1.99 |
| Greutate (Kg) | 1.85 |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







