Descoperă categoriile noastre
Laminator Leitz iLAM Office Pro A3, 32 cm, Laminator fierbinte, 500 mm/min, 0,4 milimetri, A3, 80 µm, Argintiu
LZ75180084+
2.442,46 lei
In STOC
Termen de livrare: 4 zile
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Leitz iLAM Office Pro A3, 32 cm, Laminator fierbinte, 500 mm/min, 0,4 milimetri, A3, 80 µm
Leitz iLAM Office Pro A3. Lăţimea maximă laminare: 32 cm, Tipul: Laminator fierbinte, Viteza de laminare: 500 mm/min. Consum de energie (tipic): 1250 W, Tensiune AC intrare: 220-240 V. Lățime: 498 milimetri, Adâncime: 221 milimetri, Înălţime: 110 milimetri
| Caracteristici | |
| Tipul | Laminator fierbinte |
| Lăţimea maximă laminare | 32 cm |
| Viteza de laminare | 500 mm/min |
| Grosime minimă săculeț | 80 µm |
| Grosime maximă folie laminare | 175 µm |
| Grosimea maximă a documentului | 0,4 milimetri |
| Ecran încorporat | Nu |
| Număr cilindrii | 4 |
| Timp de încălzire | 1 minute |
| Formatul | A3 |
| Temperatura (max) | 135 °C |
| Culoarea produsului | Gri, Argint |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Tipul de control | Tactil |
| Indicaţia de lumină | Da |
| Funcție întoarcere motor | Da |
| Certificare | CE |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 1250 W |
| Tensiune AC intrare | 220-240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 498 milimetri |
| Adâncime | 221 milimetri |
| Înălţime | 110 milimetri |
| Greutate | 4,55 kilograme |
- Dimensiune
- A3
- Ecran încorporat
- Nu
- Tipul
- Laminator fierbinte
- Lăţimea maximă laminare
- 32 cm
- Viteza de laminare
- 500 mm/min
- Grosimea maximă a documentului
- 0,4 milimetri
- Formatul
- A3
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



