Descoperă categoriile noastre
Laminator Leitz 75200000, 32 cm, Laminator fierbinte, 1 minute, 1500 mm/min, 0,6 milimetri, A3, Antracit
LZ75200000+
5.222,36 lei
In STOC
Termen de livrare: 4 zile
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Leitz 75200000, 32 cm, Laminator fierbinte, 1 minute, 1500 mm/min, 0,6 milimetri, A3
Leitz 75200000. Lăţimea maximă laminare: 32 cm, Tipul: Laminator fierbinte, Pre-încălzire ora: 1 minute. Consum de energie (tipic): 700 W, Tensiune AC intrare: 220/240 V. Lățime: 482 milimetri, Adâncime: 400 milimetri, Înălţime: 125 milimetri
| Caracteristici | |
| Tipul | Laminator fierbinte |
| Lăţimea maximă laminare | 32 cm |
| Pre-încălzire ora | 1 minute |
| Viteza de laminare | 1500 mm/min |
| Grosimea maximă a documentului | 0,6 milimetri |
| Ecran încorporat | Nu |
| Timp laminare | 20 s |
| Număr cilindrii | 6 |
| Timp de încălzire | 1 minute |
| Formatul | A3 |
| Temperatura (max) | 135 °C |
| Culoarea produsului | Antracit, Alb |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Tipul de control | Butoane |
| Auto Putere Off | Da |
| Închidere automată după | 30 minute |
| Funcție întoarcere motor | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 700 W |
| Tensiune AC intrare | 220/240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 482 milimetri |
| Adâncime | 400 milimetri |
| Înălţime | 125 milimetri |
| Greutate | 6,7 kilograme |
- Dimensiune
- A3
- Ecran încorporat
- Nu
- Tipul
- Laminator fierbinte
- Lăţimea maximă laminare
- 32 cm
- Pre-încălzire ora
- 1 minute
- Viteza de laminare
- 1500 mm/min
- Grosimea maximă a documentului
- 0,6 milimetri
- Formatul
- A3
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




