Descoperă categoriile noastre
Laminator Leitz iLAM A3 Touch Turbo Pro "75190000", Argintiu
LZ75190000+
5.624,08 lei
In STOC
Termen de livrare: 4 zile
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Leitz iLAM Touch Turbo Pro, 32 cm, Laminator fierbinte, 2000 mm/min, 80 µm, 250 µm, Săculeț
Leitz iLAM Touch Turbo Pro. Lăţimea maximă laminare: 32 cm, Tipul: Laminator fierbinte, Viteza de laminare: 2000 mm/min. Tensiune AC intrare: 220-240 V. Lățime: 526 milimetri, Adâncime: 401 milimetri, Înălţime: 43 milimetri
| Caracteristici | |
| Tipul | Laminator fierbinte |
| Lăţimea maximă laminare | 32 cm |
| Viteza de laminare | 2000 mm/min |
| Grosime minimă săculeț | 80 µm |
| Grosime maximă folie laminare | 250 µm |
| Sistem laminare | Săculeț |
| Timp laminare | 15 s |
| Număr cilindrii | 6 |
| Timp de încălzire | 1 minute |
| Temperatura (max) | 142 °C |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Detecție automată blocare | Da |
| Certificare | CE |
| Managementul energiei | |
| Tensiune AC intrare | 220-240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 526 milimetri |
| Adâncime | 401 milimetri |
| Înălţime | 43 milimetri |
| Greutate | 7,3 kilograme |
- Dimensiune
- A3
- Tipul
- Laminator fierbinte
- Lăţimea maximă laminare
- 32 cm
- Viteza de laminare
- 2000 mm/min
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





