Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser A4 color HP Color LaserJet Enterprise M555x 7ZU79A
7ZU79A
773,19 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Color LaserJet Enterprise M555x, Imprimare, Imprimare faţă-verso, Cu laser, Culoare, 1200 x 1200 DPI, A4, 40 ppm, Imprimarea duplex
| Culoare | Da |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia culorii | 1200 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 6,7 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 7,6 s |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 8000 pagini pe luna |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7 |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Enterprise |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 2300 foi |
| Capacitate totală ieșire | 250 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 5 |
| Capacitate maximă de alimentare | 2300 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 250 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Plicuri, Hârtie glasată, Hârtie groasă, Etichete, Antet, Lightweight paper, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Rough paper |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 216 x 356 mm |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Legal, Letter |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5, B6 |
| Dimensiuni plicuri | B5, C5, C6, DL |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Memorie internă | 1000 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 2000 Mega bites |
| Sloturi pentru memorii | 1 |
| Capacitate internă de stocare | 500 Giga Bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 51 dB |
| Poziționare pe piață | Enterprise |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | CGD |
| Afișaj color | Da |
| Diagonala afișajului | 10,9 cm (4.3") |
| Tipul de control | Tactil |
| Certificare | CECP |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 622 W |
| Consum energie (gata de operare) | 31,1 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,06 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 1,368 kWh/săptămână |
| Tensiune AC intrare | 110 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 32 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Certificate de sustenabilitate | Blue Angel, ENERGY STAR |
| Lățime | 458 milimetri |
| Adâncime | 479 milimetri |
| Înălţime | 513 milimetri |
| Greutate | 33,4 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 750 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 600 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 598 milimetri |
| Greutatea pachetului | 39,6 kilograme |
| Greutate brută palet | 255 g |
| Straturi per palet | 3 buc. |
| Produse per palet | 6 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 2 buc. |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1944 milimetri |
- Dimensiune
- A4
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





