Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser A3 mono HP LJ M712dn CF236A
CF236A
8.899,51 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP LaserJet Enterprise 700 Imprimantă M712dn, Imprimare, Imprimare prin port USB frontal; imprimare faţă-verso, Cu laser, 1200 x 1200 DPI, A3, 40 ppm, Imprimarea duplex, Gata pentru reţea
| Culoare | Nu |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 40 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A3) | 20 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 10,5 s |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 100000 pagini pe luna |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5e, PCL 6, PDF 1.4, PostScript 3 |
| Segment HP | Enterprise |
| Număr total tăvi intrare | 3 |
| Capacitate totală intrare | 600 foi |
| Capacitate totală ieșire | 250 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 6 |
| Capacitate maximă de alimentare | 4600 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 250 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A3 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Casetă coli dimensiune card, Plicuri, Etichete, Hârtie simplă, Pre-imprimat, Hârtie reciclată, Folii transparente |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A3, A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 297 x 420 mm |
| Port USB | Da |
| Interfețe standard | Ethernet, USB 2.0 |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Wi-Fi | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Gata pentru reţea | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 1024 Mega bites |
| Frecvență procesor | 800 MHz |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Ecran | LCD |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 786 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 22,1 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,21 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 80% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Lățime | 568 milimetri |
| Adâncime | 596 milimetri |
| Înălţime | 392 milimetri |
| Greutate | 38,5 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 810 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 785 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 644 milimetri |
| Greutatea pachetului | 45,6 kilograme |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433210 |
| Greutate brută palet | 159,5 g |
| Straturi per palet | 3 buc. |
| Produse per palet | 3 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 1 buc. |
| Dimensiuni ambalaj (LxlxH) | 810 x 785 x 644 milimetri |
| Dimensiuni maxime (I x L x G) | 858 x 989 x 392 milimetri |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 825 x 800 x 2082 milimetri |
| Marginea de jos a printării (A4) | 2 milimetri |
| Marginea din stânga de tipărire (A4) | 2 milimetri |
| Marginea din dreapta de tipărire (A4) | 2 milimetri |
| Marginea de sus a tipăririi (A4) | 2 milimetri |
| Capacitatea standard de ieşire pentru transparancies | 250 foi |
- Dimensiune
- A3
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







