Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser A4 color HP Color LaserJet Enterprise M554dn 7ZU81A
7ZU81A
3.554,46 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Color LaserJet Enterprise Imprimantă M554dn, Imprimare, Imprimare prin port USB frontal; imprimare faţă-verso, Cu laser, Culoare, 1200 x 1200 DPI, A4, 33 ppm, Imprimarea duplex
| Culoare | Da |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia culorii | 1200 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 35 ppm |
| Viteza de imprimare duplex (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Viteza de imprimare duplex (color, calitate normală, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 80000 pagini pe luna |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, XPS |
| Volum de lucru (recomandat) | 2000 - 8500 pagini pe luna |
| Ţara de origine | Japonia |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 650 foi |
| Capacitate totală ieșire | 250 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 3 |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Casetă coli dimensiune card, Plicuri, Heavy printing media, Etichete, Lightweight paper, Hârtie simplă, Pre-imprimat, Hârtie reciclată, Folii transparente |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | 16K, Executiv, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5, B6 |
| Dimensiuni plicuri | 9, 10, B5, C5, C6, DL, Monarch |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| Wi-Fi | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Gata pentru reţea | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Memorie internă | 1024 Mega bites |
| Capacitate internă de stocare | 4 Giga Bites |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 51 dB |
| Culoarea produsului | Alb |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Afișaj color | Da |
| Diagonala afișajului | 6,86 cm (2.7") |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 589 W |
| Consum energie (gata de operare) | 28,5 W |
| Tensiune AC intrare | 220 V |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7 Ultimate, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Alte sisteme de operare suportate | Android, iOS |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Certificate de sustenabilitate | Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Lățime | 458 milimetri |
| Adâncime | 479 milimetri |
| Înălţime | 400 milimetri |
| Greutate | 27,5 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 600 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 500 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 598 milimetri |
| Greutatea pachetului | 31,3 kilograme |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 5500 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 3500 pagini |
| Cablu de alimentare inclus | Da |
| HP Auto-On/Auto-Off | Da |
| Greutate brută palet | 396 g |
| Straturi per palet | 3 buc. |
| Produse per palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 4 buc. |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 1000 x 1939 milimetri |
- Dimensiune
- A4
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





